برگزاری مسابقات والیبال در بنادر آبادان
رئیس کمیته ورزش بنادر آبادان از برگزاری مسابقات والیبال کارکنان بنادر آبادان به مناسبت آغاز دهه کرامت و سوم خرداد ، روز فتح خرمشهر در بندر آبادان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان ، شهرام کریمی ضمن اعلام این خبر گفت : یکی دیگر از اهداف  برگزاری مسابقات والیبال در بنادر آبادان ، افزایش نشاط و ترویج فرهنگ ورزش در بین کارکنان بنادر است  که این مسابقات با حضور ۴ تیم آغاز شده و نشان از استقبال خوب کارکنان بنادر آبادان دارد.
 
مسئول آمادگی جسمانی واحد ایمنی و آتش نشانی و یگان حفاظت بنادر آبادان در ادامه با اشاره به اهمیت این مسابقات گفت : در اولین روز از مسابقات والیبال ، تیم واحد ایمنی و آتش نشانی و واحد عملیات بنادر آبادان در بازی اول مقابل هم قرار گرفتند که تیم واحد ایمنی و آتش نشانی موفق به کسب امتیاز این بازی شد.
 
شهرام برات پوری اعلام کرد : در بازی دوم که بین دو تیم کارکنان اداری و واحد یگان حفاظت برگزار شد ، تیم کارکنان اداری بنادر آبادان پیروز میدان بود.
   
مسئول آمادگی جسمانی واحد ایمنی و آتش نشانی و یگان حفاظت بنادر آبادان با بیان اینکه دو تیم واحد ایمنی و آتش نشانی و کارکنان اداری به فینال راه یافتند گفت: بازی رده بندی و فینال فردا خواهد بود.
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۵:۴۲
کد خبر : ۶۲,۹۲۰

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید