بازدید مدیر کل بازرسی ، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندی وزارت راه و شهرسازی از بنادر آبادان
مدیر کل بازرسی ، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندی وزارت راه و شهرسازی با هدف بررسی مشکلات مجموعه های وزارت راه و شهرسازی به خوزستان آمد و در ادامه سفر خود از بنادر آبادان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان ، حسین مذنب در بازدید از بنادر آبادان با بیان اینکه هدف بازدید از خوزستان و بنادر این استان  احصای مشکلات و نواقص پیش از سفر رئیس جمهور است گفت : بنادر استان خوزستان  از نظر سخت افزاری مهیاست و تلاش زیادی در زمینه عمرانی انجام شده اما برای رونق بیشتر در خصوص حوزه نرم افزاری و هماهنگی با سایر دستگاه های دولتی  پیگیری‌های بیشتری خواهیم داشت.
 
وی ادامه داد : وزارت راه و شهرسازی با توجه به گستردگی حوزه فعالیت خود  مخصوصاً در استان های جنوبی و استان خوزستان و در بنادر تجاری از جمله بندر امام خمینی(ره) و همچنین در بنادر دیگر این استان ، در حوزه مسئولیت های اجتماعی پروژه های مختلفی آماده بهره‌برداری وجود دارد که در روز های آینده و با حضور وزیر راه و شهرسازی به بهره‌برداری خواهند رسید.
 
مدیرکل بازرسی ، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندی وزارت راه و شهرسازی افزود : با توجه به سیاست‌های دولت مردمی سیزدهم ، وزارت راه و شهرسازی و سازمان بنادر و دریانوردی ،  بنادر کوچک را به عنوان فرصتی برای ایجاد تحول و رونق در معیشت و اقتصاد هموطنان مجاور این بنادر میداند.
 
 حسین مذنب خاطر نشان کرد : با توجه به گلایه و گزارش مدیر بنادر آبادان مبنی بر طولانی بودن فرایند ترخیص کالا و مشکلاتی که این روند به دنبال داشته است ، مقرر شد یک گزارش گردش کار ارائه شود تا نوع کالای زمان بر مشخص شود و دستگاه هایی که در این حوزه دخیل هستند  را با محوریت نهاد ریاست جمهوری در سفرهای استانی دعوت شوند تا فرآیند ترخیص کالا کوتاه تر شود.
۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۲۲:۲۵
کد خبر : ۶۲,۵۶۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید