پیام تبریک مدیر بنادر و دریانوردی آبادان به مناسبت عید سعید مبعث
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان در پیامی سالروز مبعث پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد (ص) را تبریک گفت.
 به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان در پیام مالکی زاده چنین آمده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
یا أیُّهَا النَّبِی إنّا أرسَلناکَ شاهِداً و مُبَشِّراً و نَذیراً و داعِیاً إلَی اللَّهِ بِإذنِهِ و سِراجاً مُنیراً
بعثت پیامبر مکرم اسلام (ص) کانون طلوع دین مبین اسلام و سرآغاز خردگرایی و معنویت و پایانی بر خرافه گرایی و رهایی بشریت از بند اسارت نفسانیات و شرارت بود.
 
بیست و هفتم ماه رجب ، یادآور واقعــه‌ی عظیم عالم خلقت ، سالروز بعثت فخر کائنات و خاتم پیامبران حضرت محمد مصطفی (ص) است ، مبعث و معراجی که سراسر رحمت و هدایت و سعادت برای بشریت در طول تاریخ بوده و تا ابد نیز چنین خواهد ماند.
 
بعثت پیامبر اکرم (ص)سرآغاز راهی شد تا انسان از شرک ، بی عدالتی ، تبعیض ، جهل و فساد بیرون آمده و به سوی توحید ،معنویت ، انسانیت، عدالت و کرامت حرکت کند.
 
بعثت نبی مکرم اسلام (ص) تکمیل کننده راه هدایت انسان ها به سوی سعادت در امتداد راهی بود که دیگر پیامبران الهی پیمودند و خاتم الانبیاء با تکیه بر قدرت لایزال الهی در مسیر گستراندن دین اسلام در سراسر عالم کوشید.
 
اینجانب سالروز مبعث نورانی پیام آور بزرگ توحید، عدالت، وحدت و بعثت شورانگیز و شوق آفرین خاتم پیامبران حضرت محمد (ص) را به مردم عزیز آبادان به ویژه همکاران پر تلاش در بنادر و دریانوردی آبادان تبریک و تهنیت عرض می کنم و از خداوند متعال برای همه این عزیزان، سلامتی و سربلندی را مسألت می‌نمایم
۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ۱۴:۵۰
کد خبر : ۶۱,۷۸۸

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید