مانور اطفاء حریق شناورهای چوبی در بندر چوئبده
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان از برگزاری مانور اطفاء حریق شناور چوبی با هدف ارتقای توان عملیاتی نیروهای آتش نشانی و ارزیابی تجهیزات آتش نشانی بندر چوئبده خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت  بنادر و دریانوردی آبادان ، مالکی زاده  گفت : به منظور حصول اطمینان از عملکرد تجهیزات اطفاء حریق و افزایش آمادگی و هماهنگی نیروهای عملیاتی و همچنین بالا بردن سرعت عملیات این نیرو در بحران و حوادث ، مانور اطفاء حریق در اسکله هزار تنی بندر چوئبده برگزار شد.
 
وی اضافه کرد : این مانور با یک سناریوی از پیش تعیین شده مبنی بر وقوع آتش سوزی بر روی موتور لنج چوبی در در این بندر اعلام شد که بدون اتلاف وقت ماموران یگان حفاظت به محل حادثه اعزام و ضمن منع تردد افراد وخودروهای متفرقه ، مسیر تردد خودروهای آتش نشانی را بازگشایی کردند.
 
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان خاطرنشان کرد: این عملیات با استقرار دو خودروی اطفاء حریق سبک و سنگین و با حضور ۶ نفر از نیروهای آتش نشان تمرین شد.
 
وی گفت: پس از مهار آتش فرضی شناور ،  نیروی آتش نشانی بندر چوئبده با بکارگیری تجهیزات لازم وارد شناور شده و از موفقیت عملیات ، اطمینان حاصل کردند.
۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۱۵:۱۱
کد خبر : ۶۱,۶۹۸

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید