بازدید هیآت بازرسی و عملکرد حوزه مدیر عامل سازمان بنادر از بنادر آبادان
رئیس اداره بازرسی سازمان بنادر و دریانوردی در بازدید از بنادر آبادان گفت : پروژه های در دست احداث این بنادر رشد بسیار خوبی داشته اند و با توجه به موقعیت مهم این بنادر لازم است به آنها توجه ویژه ای شود.
به گزارش روابط عمومی‌ مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان ، مصطفی کنگانی رئیس اداره بازرسی سازمان بنادر و دریانوردی و هیآت همراه در ادامه بازدید از بنادر استان خوزستان به سه بندر آبادان ، اروندکنار و بندر چوئبده آمد و پروژه های در دست احداث و در شرف افتتاح را بررسی و ارزیابی کرد.
 
وی با بیان اینکه هدف از این بازدید ، بررسی میدانی پروژه ها  و برنامه های اجرا شده و روند فعالیت در بنادر استان خوزستان بود گفت : بیشترین موضوعاتی که در این بازدید و بررسی ها مورد توجه قرار گرفت ، توسعه و زیرساخت‌های بنادر خوزستان و همچنین موضوع  روند احداث پروژه های توسعه بنادر بود که رشد خیلی خوبی داشته‌اند و با پیشرفت فیزیکی حاصل شده و تلاش کنونی مدیران بنادر این استان ، ان شاء الله بتوانیم در آینده‌ای نزدیک ، شاهد توسعه بنادر در زمینه حمل و نقل باشیم.
 
 رئیس اداره بازرسی سازمان بنادر و دریانوردی در بازدید از بنادر سه گانه آبادان گفت : پروژه های در دست احداث این بنادر رشد بسیار خوبی داشته اند و بنادر کوچک همچون بندر اروندکنار و چوئبده که مستعد توسعه که به لحاظ موقعیت هائز اهمیت هستند لازم است به آنها توجه ویژه ای شود. چرا که در بهتر شدن وضعیت معیشت مردم و اقتصاد تاثیر گذارند.
۶ بهمن ۱۴۰۱ ۱۴:۱۰
کد خبر : ۶۱,۴۶۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید