برگزاری کارگاه آموزشی تخصصی نظام شبکه مسائل در بندر آبادان
کارگاه آموزشی تخصصی شبکه نظام مسائل ویژه کارکنان دو بندر آبادان و خرمشهر به میزبانی مدیریت بنادر آبادان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ، مدیر بنادر و دریانوردی آبادان گفت : با توجه به رویکرد اصلی دولت جدید که توجه به مسائل و معضلات سازمان ها ، نهادها و ارگان ها است ، شبکه ای تحت عنوان شبکه نظام مسائل طراحی شد که سازمان بنادر و دریانوردی از جمله سازمان هایی است که در مجموعه وزارت راه  پیشگام بوده و در نهایت به طبقه بندی نظام مسائل و مشکلات ، اقدام و این طرح را عملیاتی کرد. 
 
مالکی زاده افزود : این کارگاه دو روزه که ویژه کارکنان بنادر آبادان و بندر خرمشهر و به میزبانی مدیریت بنادر آبادان است ، در راستای تحقق اهداف سازمان بنادر و جهت احصاء مسائل و مشکلات در زمینه های مختلفی از جمله حوزه ی برنامه ریزی ، فنی مهندسی ، امور بندری و امور دریایی و دیگر حوزه ها و البته با حضور و مشارکت مدیران و کارشناسان خوشنام ، با تجربه و علاقه مند به توسعه برگزار شد.

 

وی با بیان اینکه این کارگاه از دو بخش متشکل است گفت : بخش اول آن شامل شناسایی و اولویت بندی مسائل است و بخش دوم ، تحلیل روابط علت و معلول بین مسائل است تا بتوانیم بر مسائل و معضلات موجود متمرکز شویم و قطعا نتیجه این تمرکز و حل مسائل طبقه بندی شده ، رفع مشکلات مرتبط با آنها را هم به دنبال خواهد داشت.
گفتنی است که یونس غربالی مقدم رئیس گروه مطالعات راهبردی و مدیریت دانش سازمان بنادر و دریانوردی مسئولیت آموزش و تدریس در کارگاه آموزشی تخصصی را بر عهده داشت.
۹ آذر ۱۴۰۱ ۱۲:۲۹
کد خبر : ۶۰,۶۲۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید