آیین تودیع و معارفه مسئول ایستگاه ایمنی و آتش نشانی بندر اروندکنار
آیین تودیع و معارفه مسئول ایمنی و آتش نشانی بندر اروندکنار با حضور رئیس بندر اروندکنار و برخی از کارکنان این اداره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ، با حکم  مدیر بنادر و دریانوردی آبادان و به پیشنهاد رئیس ایمنی و آتش نشانی این مدیریت رئیس جدید ایستگاه ایمنی و آتش نشانی بندر اروندکنار  منصوب و طی مراسمی تودیع و معارفه شد. 
 
رئیس اداره بندر و دریانوردی اروندکنار در آیین تودیع و معارفه با تقدیر از زحمات ، تلاش‌ و خدمات سید فرید موسوی در طول زمان مسئولیت گفت : در این مدت همواره صادقانه ، دلسوزانه و براساس اصول به مأموریت‌های ایستگاه آتش نشانی اهتمام ویژه ای داشته و توانسته با تعامل ، با همه بخش‌های مختلف  خدمات مناسبی ارائه دهد.
 
رحیم نعیمی با اشاره به انتصاب مهران فریدون پور به عنوان مسئول جدید ایمنی و آتش نشانی بندر اروندکنار اظهار داشت : بدون شک ، اهداف و سعی و  تلاش عوامل و نیروی ایستگاه آتش نشانی اداره بندر و دریانوردی اروندکنار تداوم خواهد داشت و با توجه به آشنایی مسئول جدید  با ساز و کار و روحیه ایشان ، امیدواریم در تعامل و کار جمعی بتوانند به موفقیت بیشتری منجر شود.
 
گفتنی است که آتش نشانان اداره بندر و دریانوردی اروندکنار علاوه بر انجام وظایف محوله خود در این اداره ، در طول سال های گذشته ، در مهار آتش سوزی های شهر اروندکنار از جمله آتش سوزی نخلستان آن منطقه که خارج از محدوده بندر است ، مشارکت قابل توجه و موثری داشته اند.
۷ آذر ۱۴۰۱ ۲۰:۰۸
کد خبر : ۶۰,۶۰۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید