نایب قهرمانی تیم بنادر آبادان در جام فوتبال
تیم فوتبال مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان عنوان نایب قهرمانی جام فوتبال حوزه بسیج منطقه آزاد اروند را به دست آورد.
به گزارش روابط عمومی ،  مدیر بنادر و دریانوردی آبادان گفت : رقابت‌های جام فوتبال حوزه بسیج منطقه آزاد اروند ، در زمین چمن شهید سلیمانی و به مناسبت گرامیداشت هفته  بسیج با معرفی تیم‌های برتر به پایان رسید.
 
مالکی زاده افزود : در مرحله نیمه نهایی ، تیم بنادر آبادان مقابل تیم پالایشگاه آبادان به پیروزی رسید و  تیم پیشکسوتان دهداری تیم دانشگاه علوم پزشکی آبادان را شکست داد.
 
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان با بیان اینکه در دیدار نهایی ، تیم بنادر آبادان با نتیجه ۲ بر ۱ مقابل تیم دهداری شکست خورد و به مقام نایب قهرمانی بسنده کرد گفت : در پایان این رقابت‌ها ، تیم دهداری  قهرمان ، تیم بندر آبادان در رده دوم و تیم پالایشگاه آبادان به مقام سوم رسید.

 

مالکی زاده یاداور شد : این مسابقات با مشارکت و حضور تیم‌های  پالایشگاه آبادان ، بندر آبادان ، دانشگاه علوم پزشکی آبادان  ، تیم پیشکسوتان دهداری ، پایگاه بسیج آبادان ، شهرداری آبادان ، سازمان  منطقه آزاد اروند و تیم نفت و گاز اروندان برگزار شد.
 
گفتنی است در مراسم اختتامیه این رقابت‌ها که به همت حوزه بسیج  سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد ، مدیر بنادر و دریانوردی آبادان ، فرمانده پایگاه بسیج پیامبر اعظم(ص) بنادر و جمعی از پیشکسوتان فوتبال آبادان و همچنین از بازنشستگان و کارمندان بنادر و دریانوردی آبادان حضور داشتند.
۲۹ آبان ۱۴۰۱ ۲۱:۱۲
کد خبر : ۶۰,۵۲۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید