ارزیابی سلامت کارکنان بنادر آبادان
با هدف ارتقای سطح سلامت جسم و افزایش آگاهی پرسنل بنادر آبادان طرح ارزیابی سلامت و انجام معاینات کارکنان اجرا شد.
به گزارش روابط عمومی ،  مدیر بنادر و دریانوردی آبادان در این خصوص گفت : باتوجه به اهمیت سلامت پرسنل و بیماری های زمینه ای ، بررسی تخصصی و به شکل ادواری  لازم است تا بتوان در زمینه ارتقای سلامت کارکنان گام برداشت.
 
مالکی زاده فزود : اهداف دیگر طرح ارزیابی سلامت و انجام معاینات کارکنان بنادر سه گانه آبادان ، سنجش وضعیت سلامت آنها در مقایسه با شاخص های سازمانی بهداشت جهانی ، ارتقای سطح سلامت و افزایش آگاهی پرسنل در زمینه سلامت جسم در محیط کار است.
 
 مدیر بنادر و دریانوردی آبادان ادامه داد : انجام مشاوره و سمینار برای افزایش سطح دانش کارکنان در این زمینه ، بررسی بیماری های اسکلتی و عضلانی ، بیماری های قلبی و عروقی و همچنین وضعیت تناسب اندام پرسنل و شاخص توده بدنی از جمله مواردی بود که در این طرح مورد بررسی قرار گرفت که با توجه به شرایط هر یک از کارکنان توسط پزشک متخصص ، توصیه های لازم و موثری برای ایجاد شرایط مناسب تر به آنها ارائه داده شد.
 
مالکی زاده با بیان اینکه با ادامه دادن این طرح در زمان مشخص سعی در بهبود وضعیت سلامت  کارکنان داریم گفت : در سمیناری که  در بنادر آبادان برگزار شد ، علاوه بر ارائه تعاریف و راهکارهای حفظ سلامت جسم ، بر سلامت روان و محیط کار نیز تاکید شد چرا از اهمیت زیادی برخوردار است و در واقع سلامت این دو ، مکمل یکدیگرند.
۱۳ مهر ۱۴۰۱ ۱۷:۰۶
کد خبر : ۵۹,۸۰۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید