آماده سازی زیر ساخت صادرات مواد نفتی از آبادان  / به زودی لایروبی اسکله صادرات نفتی آغاز می شود
به منظور استقرار تجهیزات لایروبی اسکله شماره ۷ شرکت پالایش نفت آبادان جهت آماده سازی زیر ساخت صادرات مواد نفتی یک فروند بارج توسط نیروی عملیاتی و یدک کش بندر آبادان در این اسکله پهلو داده شد.
به گزارش روابط عمومی ، مدیر بنادر و دریانوردی آبادان گفت : با هدف استقرار تجهیزات لایروبی اسکله شماره ۷ شرکت پالایش نفت این شهرستان ، جهت آماده سازی آن برای انجام عملیات صادرات مواد نفتی و مشتقات آن ، یک فروند بارج توسط نیروی عملیاتی و با بهره گیری از یدک کش بندر آبادان ، در اسکله شرکت پالایش نفت پهلو دهی شد.
 
مالکی زاده در ادامه افزود : این شناور به واسطه یدک کش افشین افرا از خرمشهر و از راه رود اروند به سمت شرکت پالایش نفت آبادان هدایت که توسط نیروی عملیاتی بندر آبادان ، با بهره گیری از یدک کش اختصاصی این بندر مهار و در اسکله اختصاصی صادرات مواد نفتی شرکت پالایش نفت آبادان پهلو داده شد وحدودا  این عملیات ۲ ساعت به طول انجامید. 
 
وی با بیان اینکه ایجاد شرایط مناسب پهلوگیری کشتی های تانکر صادرات در اسکله مختص بارگیری مواد نفتی ، از مزایای این عملیات لایروبی است گفت : باتوجه به تفاهم حاصل شده بین مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان و شرکت پالایش نفت ، اسکله و زیر ساخت های لازم برای صادرات این مواد در حال آماده سازی است و پس از تامین شرایط کامل ،  عملیات صادرات آغاز می شود.
۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ۲۲:۴۳
کد خبر : ۵۹,۶۳۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید