پیام مدیر بنادر و دریانوردی آبادان به مناسبت هفته دولت و روز کارمند
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان طی پیامی فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را به کلیه کارکنان دولتی به ویژه کارکنان بنادر آبادان تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی در پیام مالکی زاده چنین آمده است:
 
بسمه تعالی 
 
نامگذاری هفته اول شهریور ماه به نام هفته دولت ، یادآور نام و یاد شهیدان والامقام، رجایی ، باهنر و تمامی کسانی است که دلسوزانه در راه خدمت به جامعه اسلامی  انسانیت را به تصویر کشیده و مسیر آبادانی و پیشرفت همه جانبه کشور را هموار نموده اند.
چهارم شهریور ماه روز کارمند ، یادآور تلاش و مجاهدت قشر مهمی از جامعه است ، روز تجلیل از انسان های شایسته ای که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است.
 آنان که همه همت و تلاششان، گشایش گره های زندگی انسان ها ، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است که ازاین رو ، سزاوار است این روز را قدر بدانیم و در بزرگداشت مقام ارزشمند کارمندان بکوشیم.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و آرزوی موفقیت و سربلندی برای تمامی دولتمردان عزیز ، هفته دولت و روز کارمند را به تمامی همکارانم در بنادر کشور به ویژه در بنادر سه گانه آبادان ، کلیه مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی و تمامی تلاشگران عرصه خدمت ، تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند منان توفیق خدمت مخلصانه را مسئلت می نمایم.
۲ شهریور ۱۴۰۱ ۱۴:۳۳
کد خبر : ۵۹,۳۲۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید