آیین تکریم پرسنل  تبدیل وضعیت شده استخدامی در بنادر آبادان
آیین تکریم پرسنل ارتقاء و تبدیل وضعیت شده استخدامی مشمول بند واو ماده ۴۴ قانون برنامه پنج ساله پنجم توسعه کشور و ماده ۲۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران در سالن کنفرانس مدیریت بنادر آبادان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ، مدیر بنادر و دریانوردی آبادان در این آیین ضمن تبریک به  پرسنل مشمول تبدیل وضعیت استخدامی از قراردادی به رسمی گفت : رسیدگی به امور رزمندگان و ایثارگران و جانبازان که بهترین فرصتهای زندگی را برای خدمت در جبهه ها از دست داده اند ، یک وظیفه و افتخار است.
مالکی زاده افزود : ایثارگر ،  واژه ای مقدس و مقام ایثارگری به سهولت دست یافتنی نیست و بهمین خاطر حفظ شأن و منزلت ایثارگران ، خانواده و فرزندانشان و همچنین ترویج روحیه ایثارگری از اهمیت زیادی برخوردار است.
وی با بیان اینکه ایثارگران تکلیف خود را در قبال جامعه و نظام اسلامی به بهترین شکل ممکن انجام داده و از جان گذشتگی خود به بهترین نحو عمل کرده اند گفت:  همه ما باید این الگو ، روحیه و فرهنگ را در انجام وظایف محوله خود به کار ببریم تا تحولی در ارائه خدمات رسانی  ایجاد شود.
در پایان این مراسم ،  ۵۰ نفر از کارکنان سه بندر آبادان ، اروندکنار و چوئبده که مشمول قانون تبدیل وضعیت استخدامی شده اند با اهدای لوح تقدیر و شاخه گل مورد تکریم قرار گرفتند.
۵ اَمرداد ۱۴۰۱ ۱۴:۲۳
کد خبر : ۵۸,۹۵۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید