پنج شنبه ۲۷ اَمرداد ۱۴۰۱
 

اخبار

مهار آتش در نخلستان روستایی از توابع آبادان / آتش نشانان بندر آبادان آتش سوزی در نخلستان یک روستا را مهار کردند

مهار آتش در نخلستان روستایی از توابع آبادان / آتش نشانان بندر آبادان آتش سوزی در نخلستان یک روستا را مهار کردند
آتش سوزی در نخلستان روستای شلهه حاج حسین از توابع آبادان توسط آتش نشانان مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان مهار شد.
به گزارش روابط عمومی ، مدیر بنادر و دریانوردی آبادان  گفت : طی تماس تلفنی از سوی کمیته بحران فرمانداری آبادان مبنی بر وقوع آتش سوزی در بخشی از  نخلستان روستای شلهه حاج حسین از توابع آبادان در مورخ ۳ تیرماه و مقارن ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه و همچنین  درخواست یاری رسانی برای مهار آتش سوزی ، تیم عملیاتی اطفاء حریق از بندر آبادان به محل حادثه اعزام شد.
کامبیز مالکی زاده افزود : تیم کامل عملیاتی ۵ نفره ، یک ماشین سنگین اطفاء حریق و یک دستگاه پیشرو به آن محل  اعزام و به محض حضور در محل آتش سوزی اقدام به مهار آتش کردند.
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان  با بیان اینکه تیم عملیاتی این اداره تا پایان عملیات مهار آتش در آن محل حضور فعالی داشتند گفت : با توجه به نیاز تامین آب ، یک دستگاه تانکر آب ۱۸ هزار لیتری و ۴ نفر نیروی عملیاتی توسط منطقه آزاد اروند به محل حادثه اعزام شد و همسو با آتش نشانان مدیریت بنادر آبادان  اقدام به مهار آتش کردند و در نهایت از گسترش آن به سایر نخلستان پیشگیری شد.
کامبیز مالکی زاده ادامه داد :  این حادثه حدودا در فاصله ۱۵ کیلومتری بندر آبادان قرار دارد که پس از حضور  ۳ ساعته آتش نشانان در محل وقوع حادثه ، کار مهار آتش سوزی به پایان رسید.
۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۵:۳۱
تعداد بازدید : ۱۳۲