ارتقای درجه فرمانده یگان حفاظت بنادر آبادان
با حکم فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریا نوردی "بهزاد توکلی" فرمانده یگان حفاظت بنادر آبادان به درجه محافظ دوم ارتقا یافت.
به گزارش روابط عمومی طی مراسمی  با حضور مدیر بنادر و دریانوردی آبادان ، معاونین ، امام جمعه اروندکنار و مسئول حوزه فرهنگی بنادر سه گانه آبادان و با حکم سرهنگ جعفر اطمانی  فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی ، حکم ارتقای درجه بهزاد توکلی ، فرمانده یگان حفاظت بنادر و دریانوردی آبادان به درجه محافظ دوم ابلاغ و اعطا شد.
رضا سفاری در این مراسم گفت : وظیفه شناسی ، تعهد کاری ، انضباط فردی و گروهی ، تکریم مشتریان و صاحبان کالا و سطح تناسب تحصیلات موجب شده است که این یگان افتخارات مهمی را کسب کند و در زمره برترین یگان های حفاظت بنادر کشور قرار گیرد .
 او ادامه داد : یگان حفاظت بنادر آبادان با ادامه این مسیر که در راستای حفظ امنیت ، تعهد و تقویت روحیه  که همواره با بهترین شکل به انجام رسیده است ، موفقیت های بیشتری در انتظار این یگان مهم و موثر در مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان است.
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان در پایان این مراسم ضمن آرزوی موفقیت برای یگان حفاظت بنادر و دریانوردی آبادان و تمامی همکاران ، حکم و درجه محافظ دومی را به بهزاد توکلی ، فرمانده یگان حفاظت بنادر آبادان اعطا کرد.
۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۲۳:۳۰
کد خبر : ۵۷,۸۲۰

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید