استقبال و خدمات رسانی بنادر آبادان به گردشگران دریایی و کاروان های راهیان نور
از گردشگران دریایی و کاروان های راهیان نور در یادمان شهدای والفجر هشت اروندکنار توسط مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان استقبال و با استقرار تیم‌های عملیاتی این مدیریت به زائران خدمات رسانی شد.
به گزارش روابط عمومی ، مدیر بنادر و دریانوردی آبادان گفت : با توجه به سفر کاروان های راهیان نور به یادمان شهدای والفجر هشت اروندکنار که حدودا از نیمه اسفند ماه سال گذشته آغاز شده بود ، مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان بر حسب وظیفه اجتماعی خود ، برنامه مدونی را پیش‌بینی و تنظیم کرد و از ابتدای حضور عاشقان ولایت در یادمان شهدا ، تیم‌های عملیاتی بنادر آبادان ، خدمات رسانی خود را شروع کردند و تا پایان روز ۱۵ فرودین ۱۴۰۱ ادامه داشت.
رضا سفاری افزود : استقرار شناور جستجو و نجات دریایی برای افزایش امنیت و بهره گیری از یک فروند یدک کش جهت پهلودهی و جدا  سازی کشتی گردشگری ،  بخشی از خدمات بنادر آبادان به راهیان نور در یادمان شهدای عملیات والفجر هشت اروندکنار بود.
 
او ادامه داد : تهیه و تامین ۴۰۰ عدد جلیقه نجات جهت بهره برداری زائران در یادمان شهدا ، تهیه ۳۵ عدد حلقه و جلیقه نجات و تحویل آنها به متولیان امر گردشگری آبی در رودخانه بهمنشیر و همچنین نصب بنرهای هشداری جهت بالا بردن سطح ایمنی راهیان نور و گردشگران ، بخش دیگری از اقدامات نوروزی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان است.
رضا سفاری با بیان اینکه هزینه اجرای طرح تسهیل گردشگری نوروزی  بالغ بر ۱۳ میلیارد ریال است گفت: عوامل خدمات دهی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان در یادمان شهدا به صورت شبانه روزی مستقر بودند که توزیع ۱۵ هزار بروشور با موضوع نکات ایمنی و پروتکل های بهداشتی و توزیع ۵ هزار بسته فرهنگی با محتوای ایثار و شهادت ، پاسخ به سوالات زائران ، نظارت و کنترل پوشش حفاظت فردی و نحوه  استفاده از جلیقه نجات از دیگر خدمات ارائه شده است.
۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ۲۲:۲۴
کد خبر : ۵۷,۶۳۸

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید