خدمات رسانی بنادر آبادان به زائران یادمان شهدا همچنان ادامه دارد
خدمات رسانی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان به زائران و کاروان های راهیان نور در یادمان شهدای والفجر ۸ اروندکنار همچنان ادامه دارد.
به گزارش روابط عمومی ، مدیر بنادر و دریانوردی آبادان گفت : با توجه به سفر کاروان های راهیان نور و حضور زائران در یادمان شهدای عملیات والفجر ۸ اروندکنار و  و گردشگری دریایی در آن محل ، مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان در حال خدمات رسانی است.
رضا سفاری افزود : استقرار شناور جستجو و نجات ، استقرار و بهره گیری از یک فروند یدک کش جهت پهلو دهی و خروج کشتی گردشگری در یادمان شهدا ،  تهیه و توزیع ۴۰۰ جلیقه نجات بین گردشگران دریایی از جمله خدمات رسانی توسط مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان در یادمان شهدای والفجر ۸ اروندکنار است. 
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان ادامه داد : نصب بنرهای هشداری جهت ارتقای سطح ایمنی ، توزیع پکیج فرهنگی ، حضور واحد دریایی بندری ، نیروی  HSE و نیروی یگان حفاظت بنادر و دریانوردی آبادان جهت اجرای نظارت و ایجاد نظم بیشتر همسو با نیروی سپاه در یادمان والفجر ۸ اروندکنار  از دیگر اقدامات مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان تا کنون در یادمان شهدا بود.
رضا سفاری تاکید کرد : خدمات رسانی بنادر و دریانوردی آبادان در یادمان شهدای والفجر ۸ اروندکنار تا زمان پایان حضور کاروان های راهیان نور و زائران ادامه خواهد داشت.‌
۹ فروردین ۱۴۰۱ ۱۴:۵۴
کد خبر : ۵۷,۵۷۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید