تجلیل مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان از مدیر بنادر و دریانوردی آبادان
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان با اهدای لو‌ح تقدیر از مدیر بنادر و دریانوردی آبادان تجلیل کرد‌.
به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان ، عبدالرحمان فرجیان  از مدیر بنادر و دریانوردی آبادان به دلیل همکاری وی با خانواده معزز شهدا ، ایثارگران ، جانبازان و‌ آزادگان ، با اهدای لوح ، تجلیل  کرد.
 
در متن این لوح تقدیر چنین آمده است : 
 
بسم الله الرحمن الرحیم 
 
وَ مَنْ یَشْکُرْ فَإِنَّما یَشْکُرُ لِنَفْسِهِ 
 و کسی که شکر می کند پس قطعا به خودش شکر می کند .
 
برادر گرامی ، جناب آقای رضا سفاری
  با سلام و تحیت 

 

 آنچه از بن جان می آید این است که از صمیم قلب از همکاری صادقانه  و کوشش خالصانه شما با خانواده معزز شهدا ، جانبازان ، ایثارگران و آزادگان تقدیر و‌ تشکر به عمل می آید.
 بی تردید خدمت صادقانه و عالمانه در نظام جمهوری اسلامی موهبتی الهی است ، علی الخصوص این خدمت مزین به نام مقدس شهدا و خانواده های شهدا و ایثارگران باشد، 
این امر میسر نمی گردد مگر با بهره گیری از اندیشه و تفکر اسلامی و با تعهد و اعتقاد قلبی در جهت رشد و توسعه و ارتقاء کیفیت خدمات اداری و اعتماد سازی در راستای نهادینه کردن فرهنگ مردم مداری و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باشد. 
قطعا در این مسیر همواره تمامی همت خود را به منصه ظهور گذاشته و به قصد قرب الهی بی وقفه تلاش و کوشش می نمایید ، با این نگاشت به پاس زحمات بی شائبه ، مشارکت فعال و همکاری صمیمانه در به ثمر نشستن خدمت رسانی به جامعه معظم هدف کمال تشکر و سپاسگزاری را از شما داریم. 
 
و من الله التوفیق 
 
عبدالرضا فرجیان ،
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان
۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ۲۱:۵۲
کد خبر : ۵۷,۴۰۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید