افتتاح چند پروژه در بندر  آبادان با اعتبار ۳۵۷ میلیارد ریال/بنادر آبادان در حال توسعه است
همزمان با ایام دهه فجر پنج پروژه عمرانی در بندر آبادان با اعتبار ۳۷۵ ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی ، مدیر بنادر و دریانوردی آبادان  گفت: پنج پروژه عمرانی در بندر آبادان با حضور  امام جمعه ، معاون استاندار و فرماندار ویژه و برخی مسئولین ارشد این شهرستان افتتاح و  به بهره برداری رسید .
 
رضا سفاری افزود: پروژه هایی که در بندر آبادان به بهره‌برداری رسید از جمله سالن مسافری این بندر است که با توجه به پایان کار این سالن مسافری و گردشگری ، در زمینه استقبال از مسافران و گردشگران دغدغه های وجود ندارد که این پروژه با اعتبار  ۲۱ میلیارد ریال به پایان رسید.
 
او ادامه داد: از دیگر  اقدامات توسعه این بندر ، احداث دو  انبار نگهداری کالا  است که با اعتبار بالغ بر ۱۸۱ میلیارد ریال و هر کدام به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع ، تکمیل و مورد بهره برداری قرار گرفت.
 
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان اضافه کرد: یکی از اقدامات لازم و مهم انجام شده ، سیستم مانیتورینگ و مداربسته یگان حفاظت بندر  آبادان بود و با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال به کار آن پایان داده شد و به بهره برداری رسید.
 
رضا سفاری یاداور شد : در راستای مسئولیت های اجتماعی و باتوجه به حمایت های سازمان بنادر ، پروژه آسفالت خیابان چهل متری ذوالفقاری از میدان شهید دریاقلی تا میدان ایستگاه ۵ ذوالفقاری و  ترمیم ، لکه گیری و نگهداری آسفالت خیابان  مسیر تردد کامیون ها به طول ۱۰ کیلومتر ، از ایستگاه ۱۲ ذوالفقاری تا درب ورودی بندر آبادان را هم امروز با حضور جمعی از مسئولان این شهر افتتاح شد که اعتبار این پروژه  ۱۳۵ میلیارد ریال است .
 
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان در آیین افتتاح این پروژه ها خاطر نشان کرد: دو  انبار نگهداری کالا در دو بندر اروندکنار و چویبده کار احداث آن تا انتهای سال جاری  ، پایان  خواهد یافت. 
 
رضا سفاری با بیان اینکه  احداث اسکله بتنی در بندر اروندکنار  تا پایان خرداد ماه سال ۱۴۰۱ به پایان میرسد گفت: اسکله قدیمی بندر چویبده در حال ترمیم اساسی است.
 
گفتنی است، ساختمان اداری بندر چویبده و واحد آتش نشانی و ایمنی بندر اروندکنار و چند پروژه دیگر هم در دستور کار است.
۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ۱۳:۵۵
کد خبر : ۵۷,۰۵۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید