تجلیل از بانوان شاغل در مدیریت بنادر و ‌دریانوردی آبادان
به منظور گرامیداشت ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) و روز زن و همچنین روز مادر از بانوان شاغل در بنادر و دریانوردی آبادان تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی ، مدیر بنادر و دریانوری آبادان در این مراسم ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) گفت:شخصیت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا (س) محور اتحاد مسلمانان و سرمنشاء آرامش و زندگی اخلاق مدارانه در است.
رضا سفاری افزود: ما از بانویی صحبت میکنیم که الگویی دقیق و مناسب برای طی کردن مسیر زندگی است.
 
او تاکید کرد : مایه افتخار ، سعادت و  فرصتی ارزشمند که با حضور جمعی از بانوان همکار در مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان روز ولادت حضرت زهرا (س) را جشن میگیریم.
 
 مسئول حوزه فرهنگی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان ادامه داد:این مراسم و مشابه آن ، یک حرکت فرهنگی و معنوی است که از ارزش بالایی برخوردار است و ما شاهد هستیم که مدیر بنادر و دریانوردی آبادان  در ترویج و برگزاری امور فرهنگی همواره  همراه و همکار بوده  که جای تشکر و قدر دانی دارد.
 
حجت الاسلام مهدی محمدی پور یادآور شد: حضرت زهرا(س)برای دو عالم افتخار و مایه مباهات  است که در خصوص شخصیت عظیم این بانوی شریف، گفته ها زیاد و ناگفته ها بیشتر که این حضرت برای تمام ما و بلاخص بانوان و مادران ، الگویی انسان ساز است.
در پایان با اهدای لوح از بانوان حاضر در این مراسم تجلیل شد.
۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴
کد خبر : ۵۶,۹۰۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید