گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی و ابو مهدی المهندس در بنادر آبادان
دومین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس در مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان با حضور امام جمعه این شهر گرامی داشته شد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان مراسم گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی و ابو مهدی المهندس با حضور امام جمعه آبادان و جمعی  از کارکنان مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان در محل نماز خانه برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین غبیشاوی  در این جمع صمیمی گفت : این دو مرد بزرگ خدایی هم در زمانی که زنده بودند برکت داشتند و هم پس از شهادت  آن ها برکات زیادی حاصل شد.
امام جمعه آبادان افزود: انسان در اوج عزت باید از حق دفاع کند ، چه مرد و چه زن فرقی ندارد و همیشه باید برای پیروزی حق تلاش کرد.
او ادامه :  وقتی به گذشته برمیگردیم خواهیم دید که سردار دلها با جان و دل موضوع اصلاح امور و توصیه به اصلاح ، همدلی را ترویج می داد و ما هم باید در هر عرصه‌ای که هستیم برای خود یک سلیمانی کوچکی باشیم و آن را الگوی خود در انجام امور محوله قرار دهیم.
حجت الاسلام غبیشاوی تکریم ارباب رجوع را یک امری مهم دانست و تاکید کرد که به نحو احسن به این موضوع اهمیت داده شود.
امام جمعه آبادان اظهار داشت : سردار سلیمانی در عرصه خود جهادی کار کرد و لازم می دانیم که خود ما در هر عرصه ای که هستیم جهادی کار کنیم چرا که سردار عزیز ما اگر  در  جنگ با نفس خود پیروز نمی شد به این شآن و عظمت نمی‌رسید.

 

 
در این مراسم ، کارکنان مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان با قرائت حمد و سوره  و تلاوت آیاتی از  قرآن کریم ، یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس را گرامی داشتند.
۱۴ دی ۱۴۰۰ ۰۰:۲۰
کد خبر : ۵۶,۷۰۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید