مشارکت و حضور بنادر آبادان در پنجمین نمایشگاه حمل‌و‌نقل، لجستیک و صنایع وابسته در تهران
مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان در پنجمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته که با هدف معرفی فناوری و نوآوری های کشور است شرکت کرد.
به گزارش روابط عمومی ، مدیر بنادر و دریانوردی آبادان گفت : پنجمین نمایشگاه حمل‌ونقل، لجستیک و صنایع وابسته  ۲۸ آذرماه با حضور رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی، سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و بخش خصوصی حمل و نقلی در مصلای تهران افتتاح شد.
 
رضا سفاری افزود : از اهداف برگزاری این نمایشگاه  معرفی فناوری، تولیدات و نوآوری های صنعت حمل و نقل و لجستیک کشور، آشنایی بیشتر کارشناسان و مدیران کشور با فناوری معرفی آخرین دستاوردها و توانمندی ها و فناوری های صنعت حمل و نقل و توسعه زیرساخت، نوسازی ناوگان، حمل و نقل کارآمد است.
 
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان با بیان اینکه چند پروژه از جمله ساخت اسکله هزار تنی در بندر اروندکنار ، ساخت اسکله  در بندر چویبده و ساخت ۳ انبار ۲ هزار تنی نگهداری کالا در بنادر سه گانه گفت:  با حضور  در این نمایشگاه سعی شد تا ظرفیت ها و پتانسیل موجود در بنادر آبادان بیشتر معرفی شود .
 
گفتنی است  نزدیکی به کشورهای عراق و کویت جهت مبادلات تجاری و بازرگانی ، نزدیکی به بندر امام برای ترانزیت و یا ترانشیب کالا ، وجود پایانه و سایت مسافری کویت به آبادان و بالعکس ،همجواری با پالایشگاه ، واقع شدن در منطقه آزاد تجاری ، صنعتی اروند،دسترسی به منابع قابل توجه آب شیرین رودخانه های اروند و بهمنشیر ، وجود جاذبه های توریستی و گردشگری بخشی از  ظرفیت های بندر آبادان است.
۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۷:۳۱
کد خبر : ۵۶,۵۱۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید