دیدار مدیر بنادر و دریانوردی آبادان با کارکنان ایثارگر و جانباز و خانواده معظم شهدا
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان با کارکنان ایثارگر و جانباز و خانواده شهدا به منظور گرامیداشت مقام شامخ آنان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی ، رضا سفاری در دیدار با کارکنان ایثارگر ، جانباز و خانواده شهدای والامقام گفت : مایه عزت  است که در یک جمع پرافتخار و صمیمی قرار داریم چرا که پیروزی و سربلندی را برای این سرزمین به ارمغان آورده اند.
 
مدیری بنادر و دریانوردی آبادان افزود : گرامیداشت یاد و خاطره و دلاور مردی های شهدا ، جانبازان و رزمندگان از وظایف ما است که لازم  میدانیم این جانفشانی های رزمندگان به رشته تحریر در آید ، ثبت شود و نحوه ی اجرایی شدن این پیشنهاد ارزشمند را پیگیری میکنیم.
 
او ادامه داد: از ابتدای کار با خود عهد داشتیم که در هر سال برنامه ای متناسب با شآن مقام شهدا و رزمندگان اسلام و با هدف حفظ یاد و خاطره آنان به انجام برسانیم تا یاداوری برای ما و همه مردم عزیز باشد.
 
رضا سفاری با اشاره به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی طی دو سال گذشته و از زمان شیوع بیماری کرونا گفت : در سال 94 برنامه یادواره شهدا و ایثارگران را در سینما نفت آبادان و در سال 95 مراسم استقبال از شهدای گرانقدر که برای اولین بار از مسیر دریایی بصورت مستقیم از بصره عراق تا آبادان بود که در بندر آبادان از آنها استقبال شد و علاوه بر آن در سال 97 مراسم گرامیداشت شهدا و ایثارگران عشایر را برگزار کردیم.
 
گفتنی است در پایان این دیدار به پاس مجاهدت  کارکنان ایثارگر و رزمندگان حاضر، با تقدیم لوح تقدیر از آنها تجلیل شد.
۱۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۴:۳۴
کد خبر : ۵۶,۳۸۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید