دیدار مدیر بنادر و دریانوردی آبادان با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه این شهرستان
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان و هیأت همراه با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه این شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان رضا سفاری و معاونین ایشان به مناسبت هفته بسیج و گرامیداشت این هفته ، با شاپور احمدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان آبادان دیدار و گفتگو کرد.
 
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان ضمن تبریک هفته بسیج به تمام بسیجیان غیور ، در این دیدار
با یادآوری رشادت های بسیجیان در طول سالهای دفاع مقدس گفت : امروزه  در عرصه ها و میادین  مختلف و در بحران ها شاهد هستیم که بسیج و بسیجیان  یاری رسانند و کار مخلصانه آنها تاثیر گذار بوده که بیانگر وجود مهم یک فرهنگ اصیل است.
 
رضا سفاری افزود : ما خود را موظف میدانیم که بسیجی گونه به آنچه عهده داریم اقدام کنیم و در راستای تحقق اهداف انقلاب اسلامی حرکتی قویتر  و موثر حاصل شود. 
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آبادان در پایان ضمن قدر دانی از مدیر بنادر و دریانوردی آبادان و معاونین او  بابت اهتمام ورزی گفت : تمام سعی ما این است  که  بخوبی وظایف خود را   به انجام برسانیم و در واقع  مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان ، در اغلب مواقع مورد نیاز از  جمله بحران سیل در کنار مردم بود و این نشان از توجه و  تعهد سازمان بنادر به انجام مسئولیت های اجتماعی  است.

دیدار مدیر بنادر و دریانوردی آبادان با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه این شهرستان

۳ آذر ۱۴۰۰ ۱۹:۴۹
کد خبر : ۵۶,۲۳۰

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید