مهم ترین اقدامات مدیر بنادر و دریانوردی آبادان در دوره کمیسیون ناوبری رودخانه ای
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان از مهمترین فعالیت و اقدامات خود طی مدت نمایندگی در کمیسیون ناوبری رودخانه‌ای پیانک خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی ، رضا سفاری گفت : از جمله فعالیت هایی که می توان  در این دوره به آنها اشاره کرد و  پس از فراخوان انجمن مبنی بر انجام کارهای پژوهشی و ارائه در سی و چهارمین کنگره جهانی پیانک در پاناما و در سال دو موضوع پژوهش شناسایی نقاط حادثه خیز در محدوده دریای اروند و طرح مقابله با حوادث دریایی و آلودگی های نفتی در آبراه اروند و بهمنشیر انتخاب و چکیده آن را به دبیرخانه کنگره ارسال شد و  پذیرش نهایی جهت ارائه در آن نشست اخذ شد.
 
 
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان ادامه داد : در چهارمین کنگره مهندسی سواحل بنادر در سویای اسپانیا و در سال 2018  پژوهشی تحت عنوان عوامل موثر بر ارائه خدمات مرکز فرعی جستجو و نجات دریایی اروند به دبیرخانه کنگره ارسال کردم و منجر به اخذ پذیرش شد که در نهایت از سوی دبیرخانه دعوتنامه ای جهت شرکت و ارائه در همین کنگره  برای اینجانب ارسال شد.
 
 
وی افزود : از شرکت دانش بنیان پژوهشکده اروند و دانشگاه آزاد آبادان دعوت کردیم و در خصوص همکاری و انجام مطالعات و طرحهای پژوهشی مورد نیاز  از جمله تهیه نقشه زیستگاهی فون و فلور اکوسیستم آبراه تحت حاکمیت بنادر آبادان ، شناسایی نوع آلودگی آب اروند رود و روش های مقابله با آن در محدوده بندر آبادان و  توسعه گردشگری دریایی از طریق انجام طرح مطالعاتی اکو توریسم مذاکراتی انجام پذیرفت.
 
 
رضا سفاری یاداور شد :  به صورت ویدئوکنفرانس در تاریخ 17 جون 2020 با موضوع تاثیر کرونا بر زیرساختهای حمل و نقل رودخانه ای جلسه ای را تشکیل دادیم که طی آن وضعیت تاثیر پدیده کرونا بر مدیریت منابع انسانی و چالشهای ناشی از آن مانند عدم حضور پرسنل بر روی اسکله ها، تجهیزات وشناورهاو همچنیین مشکلات اداری مانند تعطیلی ادارات و ارگانها درآبراه اروند و بندر آبادان تشریح شد.
 
 
مدیر بنادر و دریانوردی  آبادان خاطر نشان کرد :به منظور تایید نسخه نهایی TOR کارگروه 125 کشتیرانی هوشمند از اعضای کمیسیون درخواست اعلام نظر شدکه نظر کارشناسی نماینده ایران از طریق ایمیل به دبیرخانه کمیسیون اعلام شد.
۸ شهریور ۱۴۰۰ ۱۸:۴۷
کد خبر : ۵۵,۲۰۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید