یکشنبه ۱۰ اَمرداد ۱۴۰۰
 

اخبار

برندگان جوایز بنادر پایدار 2021 اعلام شد

برندگان، جوایز بنادر پایدار 2021 ، انجمن بین المللی بنادر و لنگرگاه ها
انجمن بین المللی بنادر و لنگرگاه ها، برندگان جوایز بنادر پایدار سال 2021 با تمرکز بر روی پروژه های پویا و نوآورانه را اعلام کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی به نقل از اینفومارین، اداره بنادر و دریانوردی سنگاپور با اکوسیستم بندر دیجیتال خود برنده عنوان زیرساخت های انعطاف پذیر دیجیتال و برنده گروه زیرساخت های فیزیکی انعطاف پذیر نیز، بندر کاهوسیونگ برای طرح جامع 2017-2021 شد.
از دیگر جوایز اعطا شده در این دوره می توان به بندر روتردام برای پروژه خدمات انتشار آلایندگی صفر، اداره بندر هامبورگ برای پروژه Home port در بخش اجتماعی و بندر آچو برای پروژه محافظت از لاک پشت های دریایی در بخش حفاظت از محیط زیست دریایی اشاره کرد.
برنده بخش بهداشت، ایمنی و امنیت نیز بندر آچو بود که به دلیل پروژه همکاری و فعالیت در مبارزه با کووید 19 جایزه این بخش را دریافت کرد. در بخش آموزش و اخلاق نیز گروه DP World برای برنامه آموزش جهانی خود برنده عنوان برتر شد.
پاتریک ورهوون؛ مدیر عامل انجمن بین المللی بنادر و لنگرگاه ها (IAPH) در این باره، اظهار داشت: امسال 64 پروژه توسط 37 بندر عضو IAPH از 21 کشور جهان برای شرکت در رقابت، ارسال شد که این میزان بالاترین تعداد ارسال پروژه از زمان شروع اهدای جوایز توسط این انجمن تاکنون بوده است.
وی افزود: کیفیت پروژه های ارسالی نیز بسیار بالا بود و کار را برای هیات داوران متخصص بین المللی برای بررسی تمام پروژه ها با جزئیات مشکل کرد.
۲۰ تیر ۱۴۰۰ ۰۸:۲۷
تعداد بازدید : ۲۹۰