یکشنبه ۱۰ اَمرداد ۱۴۰۰
 

اخبار

پیشگیری قبل از وقوع حادثه/مدیر بنادر و دریانوردی آبادان از دو بندر اروندکنار و چوئبده بازدید کرد

پیشگیری قبل از وقوع حادثه/مدیر بنادر و دریانوردی آبادان از دو بندر اروندکنار و چوئبده بازدید کرد
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان در بازدید خود از بندر اروندکنار و چوئبده با هدف بررسی آخرین وضعیت ایمنی این بنادر بر پیشگیری قبل از وقوع حادثه تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان ، رضا سفاری در بازدید خود از دو بندر اروندکنار و چوئبده با توجه به چند روز تعطیلی متوالی بنادر آبادان همسو با دیگر ادارات این شهرستان و طبقه مصوبه استانی ، بر پیشگیری قبل از وقوع حادثه تاکید کرد.
 
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان ادامه داد: آمار گذشته نشان داده است که احتمال وقوع حوادث در روزهای تعطیل بیشتر است و ما در این بازدید نقاط و امکانات ایمنی بنادر و شرایط شناورها را مورد بررسی قرار دادیم.
 
 رضا سفاری افزود: در دو بندر اروندکنار و چوئبده جلساتی را با مدیران  و پرسنل یگان حفاظت و ایمنی به منظور بررسی امکانات ایمنی بندر و شرایط شناورها برگزار و تاکید شد در طول شبانه‌روز نقاط مهم بنادر ، تحت اشراف نظر کامل قرار گیرند تا از وقوع حوادث به طور جدی و بیش از پیش  پیشگیری شود.
 
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان با بیان اینکه بر اساس آمار  اتفاقات و سوانح ، شناورهایی که از موتورهای بنزینی استفاده می کنند آمار بالایی در حوادثی از جمله آتش سوزی دارند گفت: ما برای این موضوع بازدید ویژه اختصاص دادیم و از تمام شناورها بازدید شد که در نتیجه مشخص شد هیچ یک از شناورهای چوبی این بنادر مجهز به موتورهای بنزینی جهت تولید برق و انرژی الکتریکی نیستند که این امر کمک میکند احتمال آتش سوزی در شناورها کمتر شود.

 

۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ۲۰:۴۰
تعداد بازدید : ۲۰۷