تجلیل از کارکنان روابط عمومی بنادر آبادان به مناسبت روز ارتباطات
به مناسبت گرامیداشت ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی همزمان با سایر بنادر کشور طی نشستی به صورت ویدئو کنفرانس از کارکنان روابط عمومی بنادر آبادان تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی ، مدیر بنادر و دریانوردی آبادان در این نشست ضمن تبریک این روز به کارکنان حوزه روابط عمومی بنادر آبادان گفت : روابط عمومی‌ در ادارات، سازمان ها و دستگاه های اجرایی بسیار مهم و تعیین کننده‌ است و  در تحقق اهداف هر اداره یا سازمانی که از نیروهای خلاق و پویاتری برخوردار باشد بیشتر به موفقیت نزدیک خواهند بود.
رضا سفاری ادامه داد : با وجود نیروی خلاق روابط عمومی ، اطلاع رسانی حقیقی  به وجود ما آید چرا که افراد درون و برون سازمان با هم همراه می شوند و چنین سازمانی مطابق با اهداف تعیین شده در مسیر خدمت حرکت خواهدکرد.
مسئول روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان در این نشست ضمن تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی گفت: بحمدالله مسئولان سازمان و البته مدیر بنادر و دریانوردی آبادان به شکل جدی در رفع موانع و مشکلات روابط عمومی بنادر سه گانه آبادان کوشا بودند و این موضوع منجر به تسهیل  فعالیت کارکنان این واحد در بنادر آبادان شد.
 علی عیدانی افزود: سعی ما بر این است که ارتباط خود با خبرگزاری ها و سایر رسانه ها وسیع تر شود و اهتمام و همدلی ما بیش از پیش خواهد بود تا اطلاع رسانی و آگاه سازی روند رو به فزونی داشته باشد.
لازم به ذکر است در پایان این مراسم از نیروی واحد روابط عمومی بنادر و دریانوردی آبادان با تقدیم لوح ، تقدیر و تجلیل شد.
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۶:۱۳
کد خبر : ۵۴,۱۵۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید