سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱
 

اخبار

تجلیل از کارکنان روابط عمومی بنادر آبادان به مناسبت روز ارتباطات

تجلیل از کارکنان روابط عمومی بنادر آبادان به مناسبت روز ارتباطات
به مناسبت گرامیداشت ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی همزمان با سایر بنادر کشور طی نشستی به صورت ویدئو کنفرانس از کارکنان روابط عمومی بنادر آبادان تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی ، مدیر بنادر و دریانوردی آبادان در این نشست ضمن تبریک این روز به کارکنان حوزه روابط عمومی بنادر آبادان گفت : روابط عمومی‌ در ادارات، سازمان ها و دستگاه های اجرایی بسیار مهم و تعیین کننده‌ است و  در تحقق اهداف هر اداره یا سازمانی که از نیروهای خلاق و پویاتری برخوردار باشد بیشتر به موفقیت نزدیک خواهند بود.
رضا سفاری ادامه داد : با وجود نیروی خلاق روابط عمومی ، اطلاع رسانی حقیقی  به وجود ما آید چرا که افراد درون و برون سازمان با هم همراه می شوند و چنین سازمانی مطابق با اهداف تعیین شده در مسیر خدمت حرکت خواهدکرد.
مسئول روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان در این نشست ضمن تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی گفت: بحمدالله مسئولان سازمان و البته مدیر بنادر و دریانوردی آبادان به شکل جدی در رفع موانع و مشکلات روابط عمومی بنادر سه گانه آبادان کوشا بودند و این موضوع منجر به تسهیل  فعالیت کارکنان این واحد در بنادر آبادان شد.
 علی عیدانی افزود: سعی ما بر این است که ارتباط خود با خبرگزاری ها و سایر رسانه ها وسیع تر شود و اهتمام و همدلی ما بیش از پیش خواهد بود تا اطلاع رسانی و آگاه سازی روند رو به فزونی داشته باشد.
لازم به ذکر است در پایان این مراسم از نیروی واحد روابط عمومی بنادر و دریانوردی آبادان با تقدیم لوح ، تقدیر و تجلیل شد.
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۶:۱۳
تعداد بازدید : ۵۶۹