پیام مدیر بنادر و دریانوردی آبادان به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان در پیامی اولین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و یارانش را گرامیداشت.
به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان درپیام رضا چنین آمده است:
 
 بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
 
منَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ ۖ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَىٰ نَحْبَهُ وَ مِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ ۖ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا  "سوره مبارکه الأحزاب آیه ۲۳"
 
در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند، صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (در راه او شهید شدند) و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.
حال که یک سال است از آسمانی شدن روح مطهر سردار شهید قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس می‌گذرد اما هنوز نام و یاد آنها و رشادتها وحماسه های بی بدیل آنان  مانند چراغی راه را روشن نگه داشته و از بارزترین الگوها برای موفقیت جهان اسلام است.
سردار شهید حاج قاسم سلیمانی یادگار دوران دفاع مقدس ، فرماندهی متفکر و مدبر ، ذوالفقار ولایت و شخصیتی نجیب و با وفای ایران اسلامی ، خستگی ناپذیر و مرد میدان است ، مردی که دشمن به کمتر از حذف آن قانع نبود و ناجوانمردانه دست به چنین جنایتی بزرگ زد که جهان اسلام آن را فراموش نخواهد کرد.
 از خدای متعال این را خواهانم که ما را با آن عزیزان سفر کرده که عمر خود را در مسیر اهل بیت علیهم السلام و دفاع از مظلوم  سپری کرده‌اند محشور بگرداند.
 رضا سفاری مدیر بنادر و دریانوردی آبادان
۲۰ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۰۱
کد خبر : ۵۲,۸۲۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید