مانور اطفاء حریق مایعات قابل اشتعال در بندر چوئبده برگزارشد
رئیس بندر چوئبده گفت :مانور اطفاء حریق مایعات قابل اشتعال با توجه به افزایش دما و احتمال آتش سوزی و در راستای ارتقاء سطح آمادگی تیم اطفاء حریق بندر چوئبده برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان ، مهدی سهیم پور با اشاره به اهمیت حفظ ایمنی سرمایه گذاری های انجام شده در بندر چوئبده گفت : با برگزاری این مانورها به صورت مستمر ، توان و آمادگی نیروهای واکنش سریع و نیروی مرکز آتش نشانی این بندر جهت مقابله با بحران ها و مدیریت و کنترل دامنه ی حریق ، ارتقا خواهد یافت. 
رئیس مرکز ایمنی و آتش نشانی بندر چوئبده ادامه داد: در این مانور نحوه عملکرد و مدیریت ایمنی و آتش نشانی  بر اساس آیتم هایی نظیر زمان رسیدن، زمان آماده سازی تجهیزات ، هماهنگی تیمی، انضباط عملیاتی ، نحوه فرماندهی در عملیات  مورد ارزیابی قرار گرفت.
احسان جلیلیان با بیان اینکه این مانور اطفاء  حریق فرضی در محوطه بندر چوئبده برگزار شد  افزود : در این مانور موفق دو دستگاه اطفاء حریق با تجهیزات کامل مورد استفاده قرار گرفت.
وی در پایان خاطرنشان کرد : در راستای تحقق اهداف سازمان بنادر و مرکز ایمنی و آتش نشانی بندر چوئبده  ،تلاش داریم که آمادگی و توان جسمی و فکری نیروی مرکز آتش نشانی این بندر  را حفظ و ارتقا دهیم.
۲۷ خرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۲۳
کد خبر : ۵۰,۵۵۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید