معدوم سازی ۴۰ تن مواد غذایی تاریخ گذشته در بندر آبادان
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان گفت: ۴۰ تن مواد غذایی و کالای بهداشتی که قابلیت مصرف انسانی نداشت در بندر آبادان معدوم و به جایگاه زباله و پسماند شهر منتقل شد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان ، رضا سفاری با بیان اینکه ۴۹ فقره قبض انبار مواد غذایی ، که شامل شکلات ، آب میوه های پاکتی ، انواع کمپوت میوه ، روغن زیتون  ، آب گلاب و مواد بهداشتی از جمله خمیر دندان و پوشاک است گفت : پس از اخذ مجوز و تایید دادستان ، معاونت غذا و دارو و گمرک شهرستان آبادان معدوم شد.
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان اضافه کرد : با توجه به اینکه این کالای فاسد شده و تاریخ مصرف گذشته مواد غذایی است ، در قسمتی جداگانه در محوطه بندر آبادان از بسته های مخصوص خود تخلیه و بلافاصله به جایگاه زباله و  محل پسماند شهر منتقل شد تا دور از دسترس و بصورت کامل غیر قابل استفاده شود.
وی ادامه داد : در نهایت و بعد از اتمام عملیات معدوم سازی ، طی دو مرحله ،  قوطی و ظروف شیشه ایی این کالاها بارگیری شد که بخشی از آن به شهرک صنعتی مرکز بازیافت آبادان ، بخشی به محل بازیافت شهر شیراز  و بخشی به کارگاه بازیافت استان قزوین انتقال یافت.

معدوم سازی ۴۰ تن مواد غذایی تاریخ گذشته در بندر آبادان
معدوم سازی ۴۰ تن مواد غذایی تاریخ گذشته در بندر آبادان

۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۳۶
کد خبر : ۵۰,۵۱۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید