پیام مدیر بنادر و دریانوردی آبادان به مناسبت پاسداشت روز جهانی قدس
مدیر بنادر و دریانوردی ضمن گرامی داشت روز جهانی قدس گفت:رژیم ظالم صهیونیستی محکوم به نابودی است و روز قدس روز حمایت از مردم ستم دیده و رنج کشیده فلسطین است.
به گزارش روابط عمومی مدیریت  بنادر و دریانوردی آبادان در متن پیام  رضا سفاری چنین ذکر شده است.
 
بسم الله الرحمن الرحیم
‌مقام معظم رهبری عنوان کرد: مسئله ‌فلسطین‌ از لحاظ‌ اسلامی ‌برای ‌همه ‌مسلمانان ‌از جمله ‌برای ‌ما یک‌ مسئله‌‌ اساسی‌ و یک‌ فریضه ‌است‌.
انتخاب آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و دادن فراخوان جهانی برای راهپیمایی مسلمانان برعلیه سیاست های اسرائیل و آمریکا را یک انتخاب هوشمندانه خواند و خواستار تداوم اتحاد مسلمانان برای باز پس گیری قبله اول مسلمانان از دست صهیونیست ها شد.  
روز قدس نمایش وحدت و یکپارچگی جهان اسلام، به ویژه ملت مسلمان ایران در موضوع فلسطین و حمایت از آرمان قدس شریف به مثابه مسئله اول جهان است ، آرمانی که متعلق به همه آزادی‌خواهان بشر و درد مشترک همه انسان‌های عدالت‌طلب به عنوان حادثه‌ای برای موحدین و مؤمنان در اعصار گذشته، حال و آینده از روزی که مسجدالاقصی پایه ‌گذاری شد تا همیشه تاریخ است.
هرچند امسال به علت شیوع ویروس کرونا در کشور عزیزمان ایران از برگزاری راهپیمایی های منسجم محروم هستیم ولی این محدودیت مانع از حمایت ملت شریف ایران اسلامی از مردم مظلوم و ستم کشیده فلسطین نمی شود.
اینجانب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه روزه ‌داران ، همگام بودن مردم شریف شهرستان آبادان و تمام کارکنان بنادر آبادان با همه ملت های مسلمان آزادی خواه دنیا در  حمایت از ملت مظلوم فلسطین در روز جهانی قدس را برای همیشه خواستارم و ان شاء الله  از هر طریق ممکن پیام صلح و آزادی را به گوش جهانیان برسانند.    
۲ خرداد ۱۳۹۹ ۲۲:۲۱
کد خبر : ۵۰,۳۱۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید