جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹
 

اخبار

دیدار صمیمی مدیر بنادر و دریانوردی آبادان با کارکنان حوزه ارتباطات این بنادر به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

دیدار صمیمی مدیر بنادر و دریانوردی آبادان با کارکنان حوزه ارتباطات این بنادر به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان امروز و به مناسبت 27 اردیبهشت "روز ملی ارتباطات و روابط عمومی" با کارکنان این حوزه در سالن کنفراس این مدیریت دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریاونوردی آبادان:رضا سفاری امروز و در حاشیه برگزاری آیین بزرگداشت 27 اردیبهشت روز " روابط عمومی و ارتباطات" که به صورت همزمان در سازمان بنادر و دریانوردی کشور از طریق ویدیو کنفرانس با حضور محمد راستاد ، معاون وزیر راه و مدیر عامل سازمان بنادرو دریانوردی و مدیران و کارکنان روابط عمومی های ستاد و بنادر برگزار شد ، با کارکنان مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان دیدار و گفتگو کرد .
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان ضمن خدا قوت گویی به فعالان این حوزه در بنادر آبادان ، روابط عمومی را مهم ترین ابزار خبری در هر دستگاه دانست و گفت :  روابط عمومی ها همواره باعث دیده شدن دستگاه ها می شوند و خود شاید دیده نشوند.
رضا سفاری افزود : روابط عمومی ، هنر و علم اجتماعی است که درون و برون دستگاه را به هم پیوند میزند  و هدف و چگونگی کلید برنامه ها را ترسیم می کند چرا که مشاور امین مدیر و کلیه کارکنان دستگاه است ، پس لازم است که مدیر و کارکنان صد درصد به وی اعتماد داشته باشند.
 وی تاکید کرد :چنین آیینی موجب افرایش انگیزه در میان کارکنان روابط عمومی می شود تا بتوانند هر چه بهتر به وظیفه ذاتی خود که همانا معرفی بیشتر  توانایی مدیران و دستگاه ها است ، بپردازند.
رضا سفاری با بیان اینکه روابط عمومی این مدیریت گام های بلندی در رستای تعهدات خود برداشته است ، عملکرد روابط عمومی بنادر آبادان را موفق آمیز دانست و  گفت : همه ما و با همیاری سایر معاونتها باید تلاش کنیم این واحد بتواند به موفقیت های بیشتر و  اهداف مهم خود که بخشی از آن اطلاع رسانی و انعکاس اخبار و اطلاعات می باشد، دست یابد.
مسئول روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان با بیان اینکه مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان در مسیر انجام مسئولیت های اجتماعی همیشه پیش قدم بوده است گزارشی از عملکرد این واحد ارائه کرد و خاطرنشان کرد : در سال 98 و پیشتر از آن روابط عمومی این مدیریت در حوزه های مختلفی از جمله اطلاع رسانی  ، تولید خبر ،  برگزاری مراسم بزرگداشت مناسبات ملی  و حتی در انعکاس ورود این مدیریت به  رویداد های  مختلف  از جمله حوادث غیر مترقبه مثل سیلاب  فعالیت داشته است. 
علی عیدانی با تاکید بر اینکه  کارکنان این واحد به صورت منظم به وظایف خود عمل میکنند افزود : مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان هر ساله استقرار موکب خدمات رسانی به زائران اباعبدالله را دارد که واحد روابط عمومی بخش عظیمی از  تمهیدات را پیگیر ، دنبال و به سر انجام میرساند.
در پاپان با تقدیم لوح تقدیر به کارکنان روابط عمومی بندر آبادان این روز ملی را تبریک و از آنها تقدیر و تشکر بعمل آمد.

 

دیدار صمیمی مدیر بنادر و دریانوردی آبادان با کارکنان حوزه ارتباطات این بنادر به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۲۳:۰۴
تعداد بازدید : ۹۳