پیام تبریک مدیر بنادر و دریانوردی آبادان به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی با صدور پیامی فرارسیدن این روز فرخنده را به کلیه فعالان و دست اندرکاران این عرصه تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان : در پیام رضا سفاری اینگونه آمده است:
 
بسمه تعالی 
 مقام معظم رهبری (مدظله العالی) روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسایلی است که در آن نهاد می گذرد.
 امروزه روابط عمومی نه به عنوان یک سامانه تشریفاتی و حتی اجرایی بلکه به عنوان یک سامانه مشورتی و مدیریتی و به عنوان عنصر اصلی در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی یابد.
جهان امروز بیش از هر زمان دیگری به دنبال آگاهی و شفافیت است و همه ابزارها و دانش بشری برای رسیدن بیشتر به این دو عنصر مهم به کار گرفته می شود.
ما باید اطلاعات موجود را با توسل به شیوه و ابزاری در اختیار مخاطبان و ذینفعان خود قرار دهیم که علاوه بر تامین امنیت بتوانیم هرچه بهتر و بیشتر موجب اعتماد افزایی آن ها شده و در این مسیر پرپیچ و خم  ارتقا و کارآمدی درون سازمانی را نیز  در جهت پیشبرد اهداف مهم سازمان سبب شود.
سازمان های امروزی نیز برای بقا نیازمند آگاهی یابی و آگاهی دهی هستند تا از طریق ترویج آگاهی و تولید و نشر دانش، امنیت ذهنی و روانی و حتی فضای فیزیکی مخاطبان خود را که ما به عنوان شرکای اجتماعی می نامیم، تامین کنند.
اینجانب روز ارتباطات و روابط عمومی را به دست‌ اندرکاران این عرصه به ویژه همکاران خدوم روابط عمومی سازمان بنادر  و بلاخص فعالان در بنادر آبادان تبریک و تهنیت عرض نموده و امید است شاهد موفقیت روزافزون همه همکاران حوزه روابط عمومی در اعتلای اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران باشیم.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۲۹
کد خبر : ۵۰,۲۵۸

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید