صادرات اولین محموله کانتینری از بندر آبادان به کشورهای حاشیه خلیج فارس
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان خبر داد :ظرف چند روز آینده اولین محموله کانتینری از بندر آبادان به کشورهای حاشیه خلیج فارس ارسال می شود.
به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان : رضا سفاری  با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای ادامه روند تخلیه و بارگیری و صادرات از این بندر  به کشورهای حاشیه خلیج فارس گفت : با رعایت پروتکل های بهداشتی  حدودا  ۲۰۰ تن کاه صادراتی  که در مجموع  ۱۲ دستگاه کانتینر ۴۰ فوت در شناور فلزی چند منظوره مهاجرین ۶ بارگیری شد و طی چند روز آینده ، بندر آبادان را به مقصد کویت ترک میکند.
وی افزود : پیش از این ، این نوع کالا به صورت کیسه‌ای صادر  می شد که البته در این برهه از زمان  و با توجه به شیوع ویروس کرونا و برای افزایش میزان استقبال کشورهای مقصد و بالا بردن ضریب ایمنی، این شیوه یعنی صادرات کاه به‌صورت کانتینری را عملی کردیم.
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان با بیان اینکه همه تلاش ما این است که  عملیات تخلیه و بارگیری و صادرات از بنادر آبادان به کشورهای حاشیه خلیج فارس متوقف نشود ، اکنون این بهترین گزینه است که هم سرعت فعالیت را بالا می‌برد و هم عملیات صادرات  را مستمر میکند.

صادرات اولین محموله کانتینری از بندر آبادان به کشورهای حاشیه خلیج فارس

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۹:۰۵
کد خبر : ۵۰,۲۴۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید