پیام تبریک مدیر بنادر و دریانوردی آبادان به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان با صدور پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی 1399 را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان در پیام تبریک رضا سفاری آمده است :ای که قلب‎ها را به سمت کمال دگرگون می‎سازی و چشم ها را به سوی خود می‎دوزی؛ از تو می‎خواهیم که قلوبمان را متحول کرده و بر دین خود استوارمان سازی و دیدگان دلمان را به نور معرفت و شناخت خودت بصیرت بخشی.

اکنون که زمین و زمان جامه نو بر تن می کند و بهار طبیعت فرا می رسد، خداوند سبحان را شاکریم که به ما عنایت فرمود تا سالی پرکار و تلاش را سپری نمائیم و با گام‎هایی استوار در جهت تحقق اهداف بلند ، قدم برداریم.

اینجانب در آغاز سال نو، از خدمات بی شائبه شما همکاران شریف بنادر آبادان در سالی که گذشت تشکر صمیمانه دارم.

در سایه ‌همکاری و همراهی شما عزیزان، توانستیم ‌ شاهد دستاوردهای قابل قبولی در ارتقا کیفیت کار و موفقیت‎های قابل توجهی در توسعه فعالیت بنادر آبادان و دیگر بخش ها کسب نماییم و در این راستا تدبیر و سیاستگذاری‎های مسئولان و مشارکت کارکنان نیز موفقیت‎های قابل توجهی را نصیب مدیریت بنادر آبادان رغم خورد .

ضمن آرزوی سلامتی به شما همکاران توصیه میکنم که توصیه های بهداشتی را جدی بگیرید تا به لطف پروردگار مهمان ناخوانده کرونا را ناکام بگذاریم.

مجددا عید سعید باستانی نوروز را به شما همکاران عزیز و خانواده های محترم تان تبریک عرض میکنم و موفقیت ، شادکامی شما را از خدا خواستارم .

۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۸:۱۴
کد خبر : ۴۹,۸۰۳

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید