ضدعفونی کردن فضای بنادر آبادان/اقلام بهداشتی بین کارکنان توزیع شد
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان خبر داد:برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی کارکنان واحد ایمنی وبهداشت بنادر آبادان اقدام به ضدعفونی کردن محیط کار کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان : رضا سفاری گفت : برای جلوگیری از شیوع و گسترش ویروس کرونا و حفظ سلامتی کارکنان و مراجعین این اداره اقدام به ضدعفونی کردن محیط کاری کرد.

رئیس مرکز مدیریت بحران و پدافند غیر عامل افزود : ضد عفونی کردن نقاط عمومی و پر تردد سه بندر آبادان ،اروندکنار و چویبده ، اسکله ها ، سالن مسافری بندر آبادان و درب های ورود و خروج این سه بندر بصورت مستمر در حال انجام است .

بهبهانی  ادامهداد : علاوه بر این اقدامات ، چاپ و نصب بنر هشداری در محیط باز و اداری بنادر آبادان ، تهیه و توزیع بروشور هشداری آموزشی مقابله با انتشار ویروس کرونا هم یکی دیگر از برنامه های مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان در شرایط فعلی است .

وی  با بیان اینکه در این راستاعلاوه برگند زدایی اقلام بهداشتی از جمله ژل ضد عفونی کننده ، دستکش و ماسک تهیه و بین کارکنان توزیع شده است اضافه کرد: طبق دستور مدیر بنادر آبادان این روند فعالیت به منظور پیشگیری از انتشار ویروس کرونا به صورت جدی در حال انجام است و تا زمانی که لازم باشد ادامه خواهد داشت.

ضدعفونی کردن فضای بنادر آبادان/اقلام بهداشتی بین کارکنان توزیع شد

۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۹:۵۰
کد خبر : ۴۹,۷۰۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید