بندر آبادان مقام سوم تیم فوتبالی ساحلی مسابقات بنادر کشور را کسب کرد
تیم فوتبال ساحلی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان در دهمین دوره مسابقات فوتبال ساحلی بنادر کشور به مقام سوم دست یافت.
به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان ، حامد عیدانی ، نائب رئیس  کمیته ورزش بنادر آبادان گفت :دهمین دوره ی مسابقات فوتبال ساحلی کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی  با حضور ۱۲ تیم از سراسر کشور از تاریخ ۱۰ تا ۱۴ آذرماه به میزبانی بندر بوشهر برگزار شد که بندر آبادان توانست مقام سوم در این رقابت ها را کسب کند .
نائب رئیس کمیته ورزش مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان ادامه داد:در بازی رده بندی ، تیم بندر آبادان با نتیجه دو بر یک در برابر بندر خرمشهر به پیروزی رسید که در این رقابت ها یونس هاچم زاده از بندر آبادان فنی ترین بازیکن شناخته شد. 
او افزود: در این دوره از مسابقات تیم بندر نو شهر و بندر ازنزلی به ترتیب مقام اول و دوم را کسب کردند.
حامد عیدانی خاطر نشان کرد: از تشکیل تیم فوتبال ساحلی بنادر آبادان سه سال می‌گذرد و ما شاهد پیشرفت این تیم هستیم که خوشبختانه در این سه سال از مقام چهاردهم جدول به مقام سوم رسیده است و این در حالی است که آموزش و تمرین این تیم با امکاناتی محدود انجام می‌شود.
نائب رئیس ورزش مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان یاداور شد: هدف اصلی ما این است که ورزش در بنادر آبادان همگانی شود و الحمدالله برنامه‌های ورزشی مختلفی هم برای کارکنان و هم برای فرزندان و خانواده ی آنها تدارک دیده شده است.

بندر آبادان مقام سوم تیم فوتبالی ساحلی مسابقات بنادر کشور را کسب کرد
بندر آبادان مقام سوم تیم فوتبالی ساحلی مسابقات بنادر کشور را کسب کرد

۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۰۵
کد خبر : ۴۸,۷۶۰

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید