مدیر عامل سازمان بنادر در بازدید از بندر آبادان:
بنادر آبادان در مسیر توسعه قرار دارد
مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت:با توجه به روند رو به رشد تخلیه و بارگیری در بنادر آبادان توسعه این بنادر از مهمترین اولیت ها است.
به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان ؛ محمد راستاد گفت؛ مهمترین اولویت‌های بنادر آبادان تسریع در ساخت و احداث اسکله بندر اروندکنار بود که طی هفته جاری مناقصه آن برگزار شد و انتظار داریم که به‌زودی با اتمام تشریفاتی مناقصه ، عملیات اجرایی این اسکله شروع شود.
 مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی افزود:موضوع مهمی که برای بنادر آبادان و اروندکنار  مد نظر است توسعه فضای نگهداری کالا از طریق احداث سه باب انبار سرپوشیده است که مطالعات احداث آن انجام شده و مرحله اول آن بنا شد به صورت طرح و اجرا انجام شود تا فضای نگهداری بنادر توسعه پیدا کند.
معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: ما مشکل رسوب گذاری در پایه اسکله‌های بندر آبادان داریم که باعث کاهش عمق آب شده و تاکید شد بلافاصله از طریق برگزاری مناقصه و هیدروگرافیک اخیر در بندر آبادان ، لایروبی احداثی برای برداشت رسوبات انباشت شده انجام شود تا این که به عمق طرح پیش‌بینی شده در بندر آبادان دست پیدا کنیم و از این طریق شناورهای سنگین تر به سهولت در بندر آبادان پهلو بگیرند.
محمد راستاد خاطر نشان کرد: در مجموع توجه و تمرکز بر این است که نواقص بنادر آبادان اروندکنار و چویبده در حداقل زمان ممکن با استفاده از منابع داخلی سازمان بنادر به اجرا و بهره‌برداری برسد.

بنادر آبادان در مسیر توسعه قرار دارد
بنادر آبادان در مسیر توسعه قرار دارد

 
 
۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۰۶
کد خبر : ۴۸,۰۹۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید