برگزاری مانور اطفاء حریق و تخلیه اضطراری ساختمان اداری بندر چوئبده
مانور اطفاء حریق و تخلیه ساختمان اداری به منظور ایجاد آمادگی بیشتر نیروی امداد و نجات و مقابله با حوادث احتمالی در بندر چوئبده برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان ،رضا سفاری مدیر بنادر و درانوردی آبادان درباره مانور اطفاء حریق و تخلیه ساختمان اداری بندر چوئبده افزود: این مانور با اهدافی از جمله ارزیابی توان نیروی های امداد و نجات و ایجاد آمادگی بیشتر در مقابله با حوادث احتمالی   برگزار شد.
او اضافه کرد : در این مانور پس از اعلام  حریق در ساختمان اداری ، بلافاصله  پرسنل امداد و نجات بندر چوئبده  وارد  عمل شدند و به  تخلیه اسناد ، تجهیزات و آنچه در این ساختمان  مهم است اقدام  و به جای امن منتقل یافت.
مهدی سهیم پور  رئیس بندر چوئبده در ادامه با اشاره به اجرای موفق  این مانور افزود: برای آمادگی هرچه بیشتر در مقابل رخدادهای احتمالی از جمله آتش‌ سوزی ، اجرای دستور العملهای مختلفی از جمله اینگونه مانور ها  در برنامه  قرار دارد. 
رئیس بندر چوئبده خاطرنشان کرد :   در برگزاری مانور اطفاء حریق و  تخلیه ساختمان اداری  بندر چوئبده   واحد فنی مهندسی ، واحد ایمنی  و یگان حفاظت این بندر شرکت داشتند.

 

برگزاری مانوراطفاء حریق و  تخلیه اضطراری ساختمان اداری  بندر چوئبده

 

۳۰ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۵۷
کد خبر : ۴۷,۷۵۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید