پیام تبریک مدیر بنادر و دریانوردی  آبادان به مناسبت روز ملی خلیج فارس
در این پیام آمده است :

به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان در پیام  رضا سفاری آمده  است،دهم  اردیبهشت ماه روز ملی خلیج فارس یادآوراقتدار ، شوکت و میراثی گرانسنگ که ایرانیان آزاد اندیش روزگار کهن برای ما به یادگار گذاشته اند تا همواره مایه فخر و مباهات ما و نسل های آینده باشد.

 

این خطه نیلگون سرشار ازگنجینه های تاریخی،حماسی ،دینی ،اقتصادی بوده واین سرزمین کهن که در گذرگاه انتقال انرژی و مبادلات تجارت جهانی قرار گرفته است ریشه در تاریخ نام ایران دارد.

 

خلیج فارس براى ایرانیان تنها یک نام نیست ،بلکه حرمتی دارد برابر با ایثار و از جان گذشتگی تمام شهیدانی که برای صیانت از این سرزمین مقدس بارها و بارها جواب یاوه گویی های دشمنان را با نثار جان خود دادند.

 

سازمان بنادر و دریانوردی بعنوان تنها سازمان حاکمیتی آبها و سواحل جمهوری اسلامی ایران همواره در راه اقتدار و سربلندی اقتصادی با شعار توسعه دریا محور توانسته افق های روشنی در خصوص شناساندن اهمیت و جایگاه نقش ایران در امنیت تجاری و اقتصادی این خلیج همیشه فارس با سایر کشورهای همسایه ایجاد نماید . 
 
اینجانب این روز بزرگ و ملی را  به تمامی ملت شریف ایران ،  همکاران خدوم و زحمت کش در بنادر و دریانوردی آبادان  نبریک عرض نموده و رجا واثق دارم درخشش آب‌های همیشه خلیج فارس، انعکاسی از فروزندگی آفتاب آزادگی و وطن دوستی ایرانیان پاک اندیش بوده که نام عزیز ایران را در بستری به قدمت هزاران سال، در جای جای سرزمین آباء و اجدادی‌مان گسترانیده وبرای همیشه تاریخ بر فراز نام ایران میدرخشد.
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۷:۴۰
کد خبر : ۴۶,۴۵۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید