بی حادثه گردشگری آبی در بنادر آبادان پایان یافت
بهبهانی از پایان گردشگری دریایی در بنادر آبادان خبر داد و گفت گردشگری دریایی امسال هم بدون هیچ حادثه ایی پایان یافت.
به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان ؛ رییس ستاد اجرایی استقبال از راهیان نور و مهمانان نوروزی در بنادر آبادان ضمن تبریک مجدد سال جدید گفت : خوشبختانه با تلاش عوامل مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان و همکاری خوب شهروندان در حین سفر و گردشگری آبی در بنادر آبادان و یادمان شهدای و الفجر 8 اروندکنار ، هیچ گونه حادثه ایی رخ نداد و امسال هم تعطیلات خوشی را  پشت سر گذاشتیم.
وی افزود : ایجاد زیرساخت‌ها و بسترهای مناسب گردشگری دریایی و یک بسته گردشگری دریایی مناسب سبب شده است که امسال هم مثل سال گذشته تعطیلات و لحظاتی خوش برای هموطنان رقم بخورد. 
او ادامه داد: نصب بنرهای آگاه سازی ، هشدار دهنده و آموزشی  ، آماده سازی سالن مسافری ، توزیع پکیج و بروشورهای آموزشی، اقدامات ایمنی و امنیتی از بدو ورود مسافران تا خروج آنها از بنادر ، تهیه 400 عدد جلیقه نجات برای راهیان نور ، ارائه آموزش های نکات ایمنی قبل از گردش دریایی ، مستقرکردن یک فروند قایق ناجی جهت بالا بردن سطح امنیت سفرهای آبی ، اعزام دو فروند یدک کش به یادمان شهدای والفجر ٨ اروندکنار  از جمله اقدامات انجام شده در جهت ایجاد رفاه و بالا بردن سطح ایمنی و امنیت گردشگری آبی بود.
رییس ستاد اجرایی استقبال از راهیان نور و مهمانان نوروزی در بنادر آبادان خاطرنشان کرد:با توجه به نا مساعد شدن شرایط جوی ، رفت و آمد شناورهای مسافری و گردشگری آبی در بنادر آبادان و یادمان شهدای والفجر 8 اروندکنار  برای 8 روز لغو شد تا حادثه ایی رخ ندهد و خطری جان مسافران و مهمانان  را تهدید نکند.
بهبهانی  اظهار داشت : تمام برنامه های نوروزی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان کنترل و مدیریت شده بود که بحمدلله امسال هم سفرهای دریایی بدون هیچ حادثه ایی به پایان رسید.
۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ۱۶:۱۹
کد خبر : ۴۶,۱۳۳

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید