سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱
 

اخبار

بی حادثه گردشگری آبی در بنادر آبادان پایان یافت

بی حادثه گردشگری آبی در بنادر آبادان پایان یافت
بهبهانی از پایان گردشگری دریایی در بنادر آبادان خبر داد و گفت گردشگری دریایی امسال هم بدون هیچ حادثه ایی پایان یافت.
به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان ؛ رییس ستاد اجرایی استقبال از راهیان نور و مهمانان نوروزی در بنادر آبادان ضمن تبریک مجدد سال جدید گفت : خوشبختانه با تلاش عوامل مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان و همکاری خوب شهروندان در حین سفر و گردشگری آبی در بنادر آبادان و یادمان شهدای و الفجر 8 اروندکنار ، هیچ گونه حادثه ایی رخ نداد و امسال هم تعطیلات خوشی را  پشت سر گذاشتیم.
وی افزود : ایجاد زیرساخت‌ها و بسترهای مناسب گردشگری دریایی و یک بسته گردشگری دریایی مناسب سبب شده است که امسال هم مثل سال گذشته تعطیلات و لحظاتی خوش برای هموطنان رقم بخورد. 
او ادامه داد: نصب بنرهای آگاه سازی ، هشدار دهنده و آموزشی  ، آماده سازی سالن مسافری ، توزیع پکیج و بروشورهای آموزشی، اقدامات ایمنی و امنیتی از بدو ورود مسافران تا خروج آنها از بنادر ، تهیه 400 عدد جلیقه نجات برای راهیان نور ، ارائه آموزش های نکات ایمنی قبل از گردش دریایی ، مستقرکردن یک فروند قایق ناجی جهت بالا بردن سطح امنیت سفرهای آبی ، اعزام دو فروند یدک کش به یادمان شهدای والفجر ٨ اروندکنار  از جمله اقدامات انجام شده در جهت ایجاد رفاه و بالا بردن سطح ایمنی و امنیت گردشگری آبی بود.
رییس ستاد اجرایی استقبال از راهیان نور و مهمانان نوروزی در بنادر آبادان خاطرنشان کرد:با توجه به نا مساعد شدن شرایط جوی ، رفت و آمد شناورهای مسافری و گردشگری آبی در بنادر آبادان و یادمان شهدای والفجر 8 اروندکنار  برای 8 روز لغو شد تا حادثه ایی رخ ندهد و خطری جان مسافران و مهمانان  را تهدید نکند.
بهبهانی  اظهار داشت : تمام برنامه های نوروزی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان کنترل و مدیریت شده بود که بحمدلله امسال هم سفرهای دریایی بدون هیچ حادثه ایی به پایان رسید.
۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ۱۶:۱۹
تعداد بازدید : ۱,۸۷۳