مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان وارد نهضت پیشگیری از وقوع سیلاب شد
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان به منظور انجام اقدامات پیشگیرانه از وقوع سیلاب درشهر و روستاهای اطراف شهرستان آبادان حضور یافت.
گزارش روابط عمومی، رضا سفاری گفت : با توجه به  همدردی بامردم غیوراروندکنار ، خود را مکلف میدانیم که  شبانه روزی در کنار مردم و دیگر ادارات حضور داشته باشیم تا قبل از وقوع سیلاب  و خسارات آن ،  اقدامات پیشگیرانه را به انجام برسانیم.
مدیر بنادر آبادان ادامه داد : در حال حاضر اقدامات مهم و تاثیرگذار ، ایجاد خاکریز و سیل بند ها برای پیشگیری  از پیشروی آب رودخانه ها به  شهر و روستاها  است که به همین منظور 3 دستگاه بیل میکانیکی به  شهر اروندکنار و روستای منیوحی اعزام شد.
رضا سفاری افزود: در حال حاضر  این دستگاه ها  در شهر اروندکنار و روستای منیوحی و  در  اطراف بندر اروندکنار  مشغول ایجاد سیل بند و حاکریز هستند و چنانچه  تجهیزات بیشتری نیاز باشد اقدامات لازم را در این خصوص انجام خواهیم داد.
وی اضافه کرد:با توجه به شرایط پیش آمده و حضور نیروی انسانی کمکی موجود در شهر اروندکنار و روستای منیوحی ، 200 عدد دسته بیل و چکمه لاستیکی جهت تسهیل امور این عزیزان در ایجاد سیل بند  توسط مدیریت بنادر آبادان خریداری و تحویل ستاد بحران شهر  اروندکنار گردید.
رضا سفاری خاطر نشان کرد: مدیریت بنادر آبادان تمام عوامل اجرایی  خود را بکار گرفته و با نظارت کافی پای کار است تا  اقدامات در حال انجام  به صورت دقیق و اصولی انجام شود .

مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان وارد نهضت پیشگیری از وقوع سیلاب شد

مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان وارد نهضت پیشگیری از وقوع سیلاب شد

۷ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱
کد خبر : ۴۶,۰۶۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید