مدیرکل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از بنادر آبادان بازدید کرد
مدیرکل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان به منظور بررسی آخرین وضعیت گرشگری دریایی از بنادر آبادان و یادمان شهدای والفجر 8 اروندکنار بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان  ، خجسته  مدیر کل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان بنادر با حضور در بندر آبادان از این بندر و اسکله مسافری آن و یادمان والفجر 8 اروندکنار، دو محل  گردشگری دریایی تحت کنترل مدیریت بنادر و دریانوردی  آبادان بازدید کرد. 
وی در این بازدید که مدیر بنادر و دریانوردی آبادان و رئیس ستاد اجرایی استقبال از راهیان نور و مهمانان نوروزی  در این بنادر ایشان را همراهی میکردند گفت : با توجه به شرایط نامساعد جوی خوشبختانه سفرهای دریایی تحت کنترل است و طبق بازدید و بررسی هایی که انجام شد ، بنادر آبادان از روزهای قبل تمهیدات لازم برای ایجاد ایمنی و امنیت را اندیشده بودند. 
وی با بیان اینکه وضعیت ایمنی و امنیت  در حین سفرهای دریایی خوب و مطلوب است افزود: با توجه به آمار بالای حضور گردشگران دریایی و راهیان نور در بنادر آبادان و یامان شهدای و الفجر8 اروندکنار اما شرایط تحت کنترل است و با توزیع جلیقه های نجات و ارائه آموزش های لازم و مهم  قبل از هر سفر دریایی و همچنان  توزیع پکیج و برشوربین گردشگران ، دلیل بر همکاری فوق العاده همکاران مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان است.
او تاکید بر افزایش تلاش برای حفظ امنیت هموطنان و مسافران عزیز افزود: این جدیت در انجام امور محوله ان شاء الله تا پایان سفرهای نوروزی ادامه باشد تا نوروز 98 برای هموطنان به خوبی در اینجا رقم بخورد.
۶ فروردین ۱۳۹۸ ۲۰:۵۳
کد خبر : ۴۶,۰۶۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید