بنادر آبادان آماده تر از سال گذشته
بنادرآبادان با توجه به برنامه گردشگری دریایی امسال آمادگی استقبال از راهیان نور و مهمانان نوروزی را دارد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان ، بهبهانی افزود : مسیرها یی که  برای گردشگری دریایی مشخص شده است  ، در آبادان  طبیعتا نقطه آغاز آنها  از بندر آبادان شروع می شود و تا جزیره مینو ادامه دارد که مسافران مسیر برگشت به بندر را هم دارند.
رئیس ستاد اجرایی استقبال از راهیان نور و مهمانان نوروزی  در بنادر آبادان عنوان کرد : در یادمان شهدای والفجر ۸  اروندکنار گشت های  دریایی مسافران نوروزی تا روبروی شهر فاو عراق است.
وی ادامه داد: در یادمان شهدای والفجر ۸ اروندکنار یک شناور لندینگ کرافت و برای گشت های دریایی در بندر آبادان یک شناور مسافری ، شناورهایی هستند که تاکنون به کار گرفته شده است.
رئیس ستاد اجرایی استقبال از راهیان نور و مهمانان نوروزی  در بنادر آبادان گفت: امنیت مسافران مهمترین موضوع است و مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان با توجه به اهمیت آن قبل از هر سفر دریایی ، بخش  آموزش قبل از سفر دارد که با نیروی مستقر در سالن و اسکله مسافری چه در بندر آبادان و چه در  یادمان شهدا، نکات مهم  به هموطنان عزیز آموزش داده میشود. 
شهرام بهبهانی خاطرنشان کرد: امسال قایق هایی  با عنوان ناجی در اختیار یگان  حفاظت قرار گرفته که مأموریت گشت‌های دریایی  با هدف افزایش سطح امنیت و آرامش خاطر مسافران و گردشگران را دارند.
بهبهانی افزود: اقدام مهم دیگری که انجام شد تهیه ۴۰۰ عدد جلیقه و  ۲۰  حلقه نجات با سایزهای مختلف  است تا مسافران و زائران در حین سفر آن را استفاده کنند.
وی ادامه داد : با توجه به حضور راهیان سرمین نور و مهمان نوروزی  توزیع پکیج فرهنگی و تبلیغاتی  بین مسافران را  هم داریم.
او یاداور شد : آماده سازی ترمینال مسافری یکی دیگر از اقدامات مهم مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان است  که الحمدالله ترمینال مسافری با کیفیتی کاملا بالا ،خوب و محیطی شاد و مفرح  آماده استقبال از مسافران و مهمانان نوروزی است که قبل از هر سفر در این ترمینال  از مسافران پذیرایی خواهد شد.

بنادر آبادان آماده تر از سال گذشته
بنادر آبادان آماده تر از سال گذشته

بنادر آبادان آماده تر از سال گذشته

بنادر آبادان آماده تر از سال گذشته

 

۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ۱۷:۴۳
کد خبر : ۴۵,۹۱۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید