برگزاری مانور مشترک بدون اطلاع قبلی بین واحد ایمنی و آتش‌نشانی و  یگان حفاظت در بندر آبادان
به منظور بالا بردن سطح آمادگی نیروی واحد ایمنی و آتش نشانی و یگان حفاظت بندر آبادان بدون اطلاع قبلی مانور اطفاء حریق در خشکی و دریا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان ، بهبهانی رئیس ستاد اجرایی استقبال از راهیان نور و مهمانان نوروزی  در بندر آبادان عنوان کرد : هدف از برگزاری این مانور سنجش توان و بالا بردن سطح آمادگی نیروی  واحد ایمنی و آتش نشانی و یگان حفاظت این بندر بود .
وی در ادامه افزود: با توجه به برنامه هایی از جمله گردشگری و گشت های دریایی  که این بندر به منظور استقبال از هموطنان و مهمانان نوروزی دارد ، لازم است برای ایجاد شرایطی کاملا امن و منظم ، نیروی آماده بکار برده شود.
سهیم پور سرپرست واحد آتش نشانی سرعت عمل آتش نشانان را خوب ارزیابی کرد و گفت پس از اعلام حریق به واحد آتش نشانی ، دو ماشین اطفاء حریق به محل حادثه اعزام شدند.
او ادامه داد: پس از رسیدن ماشین های اطفاء حریق  به محل حادثه  و بررسی آن محل  و اعلام نیاز به  یدک کش آتشخوار ، بلافاصله یک واحد یدک کش  اعزام و وارد عمل شد .
بهزاد توکلی  فرمانده یگان حفاظت بنادر آبادان خاطرنشان کرد : در این مانور که بدون اطلاع قبلی بود  واحدهای یگان حفاظت  برای برقرار کردن امنیت و نظم محل حضور داشت و علاوه بر آن ،  واحد فنی و مهندسی  ، واحد HSE ، حراست ، واحد های دریایی و بندری  هم پای  کار بودند که خوشبختانه هماهنگی کاملی را از خود نشان دادند.
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۱۵:۴۵
کد خبر : ۴۵,۸۹۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید