حضور مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان در سومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل
مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان برای سومین سال متوالی در نمایشگاه بین المللی و صنایع وابسته حضور فعال دارد .
به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان؛ در سومین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌و‌نقل و صنایع وابسته  که یکی از معتبرترین نمایشگاه‌های تخصصی کشور است شرکت های داخلی و خارجی با حمایت وزارت راه و شهرسازی و فدراسیون جهانی راه و با همکاری وزارتخانه ها، سازمان ها، انجمن‌ها و اتحادیه‌های مرتبط به مناسبت هفته حمل‌و‌نقل به مدت سه روز در محل شبستان اصلی مصلای امام خمینی (ره) تهران آخرین دستاوردها و توانمندی های علمی و اجرایی خود را در معرض دید علاقه مندان قرار می دهند.

 

در این نمایشگاه که با حضور وزیر راه و شهرسازی است از مجموعه کتب استانداردها و کنوانسیون های بندری در غرفه سازمان بنادر و دریانوزدی رو نمایی شد . 
بهمین منظور در این نمایشگاه با حضور محمد اسلامی؛وزیر راه و شهرسازی، محمد راستاد ؛مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و اعضای هیات عامل سازمان بنادر و دریانوردی و مدیران ارشد ارگان های دریایی از مجموعه کتب استانداردها و کنوانسیون بندری سازمان بنادر رونمایی شد.
مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان که  از بنادر مهم و استراژیک شمال خلیج فارس است برای سومین سال متوالی در این نمایشگاه حضور فعال دارد . 
این نمایشگاه در تعریف بنادر و اهمیت و تاثیر آنها بسیار تاثیر گذار است که مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان با حضور در این نمایشگاه ، موفقیت ها ،خدمات و دستاورد های خود در حوزه حمل و نقل دریایی را به نمایش گذاشت.
این نمایشگاه بین المللی حمل‌ و نقل و صنایع وابسته با حضور ۲۰۰ شرکت داخلی و خارجی تا ۲۷ آذر ماه در مصلای امام خمینی تهران برپا است.

حضور مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان در سومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل

حضور مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان در سومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل

۲۶ آذر ۱۳۹۷ ۲۱:۳۴
کد خبر : ۴۴,۷۳۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید