بازدید سفیر اندونزی در ایران از بندر آبادان
سفیر اندونزی در ایران و هیات همراه در سفر خود به شهرستان آبادان از بندر این شهر که آن را ظرفیتی مهم و مناسب در امر توسعه ارتباطات میداند، بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی  مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان : سفیر کشور اندونزی در ایران  با حضور در بندرآبادان  از امکانات و قابلیت های این بندر ، اسکله ها ، تجهیزات تخلیه و بارگیری کالای آن بازدید کرد .
 
اکتاویان علیم الدین ضمن ابراز خوشحالی از حضور خود در این بندر ، هدف بازدید از بندر آبادان را آشنایی با ظرفیت ها، مزیت های سرمایه گذاری و توسعه روابط تجاری بیشتر بین دو کشور، طرح ها و پروژه های این بندر برای اطلاع رسانی به شرکت های اندونزی  اعلام کرد و اظهار داشت : توسعه این روابط  برای ما حائز اهمیت است .
این هیأت در این بازدید با مدیر بنادر و دریانوردی آبادان و مسئولان ارشد بندر به بحث وتبادل نظر  پرداختند  و از نزدیک با ظرفیت های موجود در بندر آبادان  به منظور یافتن نقاط  تعامل آشنا شدند.
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان در این بازدید گفت : ظرفیت های زیادی برای همکاری  وجود دارد که امیدوارم در توسعه همکاری  بین دو کشور، بتوانیم از این ظرفیت ها به شکل موثری برای رونق بخشیدن به اقتصاد این شهرستان استفاده کنیم.
رضا سفاری با بیان اینکه روش های مختلفی برای مشارکت با سرمایه گذاران  وجود دارد  خاطرنشان کرد: ظرفیت و پتانسیل های صادرات و واردات این بندر بسیار مناسب است و علاوه بر آن این بندر ظرفیت مسافری گردشگری را با وجود یک ترمینال و دو اسکله مسافری دارد. 
موسوی ، معاون اقتصادی گردشگری منطقه آزاد اروند هم که در این بازدید حضور داشت گفت: ورود سفرای کشور های مختلف به منطقه آزاد آبادان نقش مهمی در تعریف و شناساندن فرصت های سرمایه گذاری موجود در این شهرستان به سرمایه گذاران خارج از کشور دارد ، امری که  در جذب سرمایه گذارن بسیار موثر است. 
 
خیاط زاده ، رئیس اتاق بازرگانی آبادان ادامه اداد: یکی از برنامه های اتاق بازرگانی آبادان ، ایجاد بستری مناسب و توسعه ی فضای کسب و کار در شهرستان آبادان و خرمشهر است و به همین منظور اتاق بازرگانی آبادان دعوت از سفرای کشورهای مختف و مسئولان کشوری را در برنامه خود دارد .

بازدید سفیر اندونزی در ایران از بندر آبادان

بازدید سفیر اندونزی در ایران از بندر آبادان

۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۵۴
کد خبر : ۴۴,۶۳۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید