بندر آبادان میزبان اولین نشست بررسی طرح های پژوهشی بنادر استان خوزستان
اولین نشست کارگروه طرح های مطالعاتی و تحقیقاتی جهت بررسی طرح های پژوهشی بنادر استان خوزستان در بندر آبادان برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی بنادر و دریانوردی آبادان ؛ مدیرکل بررسی و مطالعات راهبردی سازمان در این جلسه ، بررسی طرح های تحقیقاتی پژوهشی و مطالعات بنادر استان خوزستان و دریافت نظرات کارگروه با توجه به موضوعات مطرح شده را از اهداف مهم این نشست دانست و بر تصمیم گیری صحیح در خصوص پژوهش های تحقیقاتی پژوهشی و مطالعاتی بنادر این استان ، تاکید کرد . 
مرادی در این نشست ابراز امیدواری کرد  و گفت؛ یقین داریم که با پشتیبانی سازمان بنادر و دریانوردی از طرح های پژوهشی تحقیقاتی و مطالعاتی شاهد اثرات مثبت این طرح ها باشیم . 
وی در ادامه ؛ ضمن تشکر از میزبانی بندر آبادان از اعضای کارگروه مطالعات و تحقیقات افزود :  با توجه به بررسی طرح هایی از بندر آبادان ، خرمشهر و بندر امام خمینی(ره) تاکید کرد دیگر طرح ها در نشست هایی که در آینده برگزار می شود  مورد بررسی قرار خواهد گرفت .   
رضا سفاری مدیر بنادر و دریانوردی آبادان در این نشست گفت ؛ قبلا طرح های تحقیقاتی  پژوهشی به سازمان بنادر و دریانوردی ارسال و در آنجا مورد داوری قرار میگرفت. 
وی افزود ؛ اکنون با حمایت های سازمان بنادر و دریانوری شاهد آن هستیم که گروهی توانمند در خود بنادر حضور پیدا میکند و طرح و ایده ها را در حضور خود  نویسنده آن مورد بررسی و داوری قرار میگیرد. 
مدیر بنادر و دریا نوردی آبادان ضمن تشکر از سازمان بنادر و دریانوردی این اهتمام و پشتیبانی و حرکت سازمان را بسیار ارزشمند دانست.

بندر آبادان میزبان اولین نشست بررسی طرح های پژوهشی بنادر استان خوزستان

بندر آبادان میزبان اولین نشست بررسی طرح های پژوهشی بنادر استان خوزستان

 

 

۱۹ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۵
کد خبر : ۴۴,۰۰۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید