مراسم زیارت عاشورا بمناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد
به مناسبت هفته دفاع مقدس مراسم زیارت عاشورا با مشارکت امام جمعه اروندکنار و جمعی از کارکنان مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان برگزار شد .


به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان: به مناسبت  هفته دفاع مقدس  و به پاسداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی مراسم زیارت عاشورا با حضور کارکنان مدیریت بنادر و دریا نوردی آبادان در یادمان شهدای والفجر ٨ اروندکنار برگزار شد .

بعد از قرائت زیارت پرفیض عاشورا، امام جمعه اروندکنار در خصوص رشادت ها و فداکاری های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس  مطالبی بیان کرد و گفت: برای انتقال این عظمت به نسل های بعد باید از ایثارگری رزمندگان، فرهنگ ایثار و شهادت آنان یاد شود ‌ .

حجت الاسلام محمدی پور ادامه داد ؛ این مکان یعنی یادمان والفجر ٨ اروندکنار مکانی است که از جهات متعددی تقدس دارد .

او در ادامه یاداور شد ؛ جوانان زیادی در  این خاک برای دفاع از وطن ، ناموس و مرز،  از جان شیرین خود گذشتند تا نسل های بعد از آنها در آسایش باشند و اکنون اینگونه است .

امام جمعه اروندکنار در این مراسم پر فیض و معنوی افزود ؛ جوانان این میهن در جنگ تحمیلی ، برای دفاع از دین و مکتب و مذهب جان  خود را فدا کردند تا راه ما روشن شود .

حجت الاسلام محمدی پور در پایان ضمن تشکر از مدیر بنادر و دریانوردی آبادان افزود ؛ برگزاری چنین مراسمی اهمیت زیادی دارد و آن چیزی که ما را منسجم و اتحاد ما را بیشتر میکند ذکر همین مناسبات ارزشمند است .

مراسم زیارت عاشورا بمناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد


مراسم زیارت عاشورا بمناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد

مراسم زیارت عاشورا بمناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد

۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۳:۲۶
کد خبر : ۴۳,۸۲۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید