برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با تب کریمه کنگو در بندر آبادان
دوره آموزشی روش‌های پیشگیری از ابتلا به تب کریمه کنگو و به منظور آگاهی بیشتر کارکنان بنادر آبادان با این بیماری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ،  سفاری مدیر بنادر و دریا نوردی آبادان گفت ؛ با توجه به اهمیت پیشگیری از بیماری «تب کریمه کنگو» (CCHF) و بالا بردن سطح آگاهی کارکنان مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان ، برگزاری این کلاس آموزشی الزامیست وپیشگیری  یکی از مهمترین اقدامات است.
نیکومرام، مسئول HSE بنادر و دریانوردی آبادان :تب کریمه کنگو را یک بیماری مشترک بین انسان و دام عنوان کرد و افزود:  بیشترین موارد ابتلا به این بیماری از طریق ذبح غیر بهداشتی دام و تماس با لاشه دام‌ های آلوده بوده است که البته یکی از اصلی ترین راه های انتقال آن توسط گزش کنه به دام هم اتفاق می افتد. 
 
مسول HSE بنادر و دریانوردی آبادان در این کارگاه آموزشی تاکید داشت که در هنگام ذبح موارد مهمی همچون حفاظت فردی رعایت و در صورت نیاز گوشت را از مراکز معتبر و تایید شده تهیه کنند . 
 
در این کارگاه آموزشی علاوه بر ارائه مباحثی با موضوع چگونگی پیشگیری از ابتلا به این بیماری و روش مقابله با آن به سوالات برخی از حاضرین پاسخ داده شد .
۲۳ اَمرداد ۱۳۹۷ ۲۰:۰۸
کد خبر : ۴۳,۳۳۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید